Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Eclectic & Cool! Suwaneen sydÀn. 1 acre w / yksityinen uima-allas ja paljon muuta!

Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat

Majoituspaikan Eclectic & Cool! Suwaneen sydÀn. 1 acre w / yksityinen uima-allas ja paljon muuta! valokuvagalleria

JÀÀkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
SisÀtilat
Pelihuone
JÀÀkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkopuoli

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvÀ

Koko koti

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta10 henkilöÀ

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Takka
  • PysĂ€köinti saatavilla
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Suwanee, GA
  • Suwanee Sports Academy
    â€Ș2 min ajomatka‬
  • Gas South Arena
    â€Ș9 min ajomatka‬
  • Mall of Georgia (ostoskeskus)
    â€Ș9 min ajomatka‬
  • Atlanta, Georgia (PDK-DeKalb–Peachtree)
    â€Ș27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmÀÀsi kuuluvien jÀsenten kÀytössÀ.

Eclectic & Cool! Suwaneen sydÀn. 1 acre w / yksityinen uima-allas ja paljon muuta!

King Street Retreat on palannut paikalle 6 kuukauden vuokrauksen jÀlkeen.
Vierasmaksu alkaa 200 dollaria per yö.

Nauti mahtavasta keskustelusta valtavalla etuistuimella tai kodikkaammalla takapihalla. PidÀ lapset ja aikuiset kiireisissÀ suurissa 20x40-altaissa (kaudella), koripallossa, biljardipöydÀssÀ, ping-pongissa, dartsissa, Cornholessa ja muissa.

KÀvele Suwanee Town Centerin sydÀmeen, jossa on kaikki ostos- ja viihdepalvelut.

LöydÀ erilaisia ostos- ja viihdetarjontaa 5 - 15 minuutin vÀlein. Tapahtuma, Infinite Energy Center, jÀrven lanier ja paljon muuta.

MeillÀ on myös ylimÀÀrÀinen vieras huoneisto 100 dollaria per yö, joka nukkuu
4-6. Suuri yksityisyyttÀ tai paikka lÀhettÀÀ lapsia. Se on 1 makuuhuone 1. 5 kylpy 1100 SQ FT. SiinÀ on pesula, tÀydellinen keittiö sekÀ toinen aamukeittiö, jossa on pieni freg, mikroaaltouuni ja pieni uuni, joka sopii erinomaisesti pizzalle ja evÀsteille.

Ominaisuudet voidaan vuokrata erikseen tai yhdessÀ. Guest house sijaitsee vain pÀÀrakennuksen takana ja on 1 minuutin kÀvelymatka tai vÀhemmÀn.

Kotimme on 140-vuotias, 1873-luvun rakennuspÀivÀmÀÀrÀ, ja olemme yrittÀneet yllÀpitÀÀ joitakin alkuperÀisiÀ piirteitÀ sekÀ korostaa omistajien unelmista syntyneitÀ lisÀosia. TÀmÀ historiallinen kiinteistö sijaitsee suurten tammi- ja magnoliapuiden alle kÀvelyetÀisyydellÀ tai alle 3 min Suwanee Town Centerin sydÀmeen, Suwanee Greenwayn, Suwanee Main Streetin, Julkisen kirjaston, ostosmahdollisuuksien, erinomaisen ruoan, alkoholijuomien, Infinite Energy Arena, Main Eventin viihdettÀ ja paljon muuta. Se on hieman eklektinen, ja se sijaitsee maan keskellÀ.

Sen lisÀksi, ettÀ olet kÀvelyetÀisyydellÀ Suwanee Town CenteristÀ, on kaikki mukavuudet ja mukavuudet, joita ajattelet olevan niin lÀhellÀ kaupunkia, mutta joka on kaatunut pois lyömÀstÀ radasta.

Talo on Ranch-tyylinen talo, jossa on yhden askeleen pÀÀsy sivulta sisÀÀnkÀynti ja kaikki huoneet pÀÀsee ensimmÀisestÀ kerroksesta.

Kolme yksityistÀ huonetta, joista kaksi on 2 queen-size-vuodetta, yksi huone, jossa on kaksi singleÀ ja edessÀ olohuone, jossa on poikkipinta-sohva - suuri lapsille.

Master-kylpyamme tai "takana" oleva kylpy on suuri ja kaikkien ulottuvilla "ystÀvien" sisÀÀnkÀynnillÀ ja pienempi etupuoli on aivan etupuolella.

Kaikki makuuhuoneet ja oleskelutilat ovat suuria, vaikka ei ole virallista ruokasalia. MeillÀ ei ole koskaan ollut ongelmia, kun syömme olohuoneessa, keittiössÀ, uima-altaassa tai eteisessÀ. Edullinen "etuportaan" sijainti voi istua 8-10 hengelle melko helppoa.

Jos suuri ryhmÀsi voi lisÀtÀ huoneiston, jossa voi yöpyÀ jopa 6 vierasta, muutama ilmapatja. (Erillinen luettelo 150 dollaria, mutta se voidaan yhdistÀÀ 400 dollaria per yö) Se on 1 Br 1. 5 ba kaksi oleskelutilat. Suuri perheille, jotka tarvitsevat yksityisyyttÀ tai ryhmÀÀ lasten kanssa. Se sisÀltÀÀ kaikki normaalit mukavuudet. TÀydellinen keittiö, pesula jne. Asunto yli nÀyttÀÀ takapiha ja talo ja on vain nopea kÀvellÀ takaisin tai sivulle ovi.

Se voidaan vuokrata osana pÀÀrakennusta suurelle ryhmÀlle - 10 plus tai erottaa ryhmÀkoon perusteella.

Jos rakastat grilliÀ takana olevan tiiliseinÀn sisÀpihalla, siinÀ on suuri kaasugrilli (neljÀ poltinta) ja vihreÀ muna 4 top-pöydÀn lisÀksi. Piha siirtyy kauniisti uima-altaaseen, jossa on kuormalavapalkki, ja istuu 4-6 hengelle, ja se nÀyttÀÀ yli biljardipöydÀn, tikan ja TV: n. SeinÀt koristavat vanhoja kylttejÀ ja rantaelementtejÀ, jotka kaikki sopivat rannan teemaan. SisÀpihalla on myös ulkona oleva palo kuoppaan rentoutumiseen, ja lapsille he saavat kÀyttÀÀ paloaltaat uima-altaan vieressÀ, koska he eivÀt halua hengailla kanssasi.

Nauti ulkoilutoiminnoista, kuten maissiaukosta, 1/2 tuomioistuinten koripallokentÀstÀ ja omasta 20 x 40: stÀ maapallolla. Ei elÀmÀÀ vartija ole koskaan tulossa, joten sinun tÀytyy katsella vauvoja, lapsia ja niitÀ, jotka eivÀt voi uida! LisÀÀ istuntoa varten löytyy 10 plus tuolia ja toinen patiopöytÀ uima-altaan ympÀrillÀ.

MitÀÀn lasia ei sallita takapihalle juomatarkoituksiin. Vain CANS.

Olemme koiraystÀvÀllinen talo ja piha, sillÀ takapiha ja uima-allas on aidattu, vaikka Chloe voi liukua oikealla puolella aidan alla, mutta hÀn on pieni koira eikÀ vaeltaa kaukana talosta.

TÀmÀ koti on ollut rakkauden työ, ja se on hyvÀ paikka hengailla ja rentoutua. Toivomme, ettÀ ajattelet niin.

Ota yhteyttÀ, jos haluat lisÀtietoja yrityksesi matkustajien tarpeista, paikallisista kÀvijöistÀ, pÀivÀtapahtumista, kuten teetÀ kuistilla. Haluamme olla luovia, jotta voit myös!

Tutustu uskomattomaan sisaremme omistukseen, TheRETREATiin King StreetissÀ, VRBO # 1243046 tai klikkaa tÀstÀ:
TÀmÀ loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kÀvelymatkan pÀÀssÀ kohteesta Everett's Music Barn. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi vesipuiston, pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit kĂ€ydĂ€ pĂ€rskimĂ€ssĂ€ sydĂ€mesi kyllyydestĂ€ vesipuistossa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttĂ€
  • Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Lake Lanier ja 10 minuutin ajomatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Mall of Georgia (ostoskeskus)
TÀmÀ loma-asunto tarjoaa asiakkaidensa kÀyttöön vesipuiston. TÀmÀ lomakoti tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön myös grillejÀ, pelihallin/-huoneen ja puutarhan.

Majoittaja

Jauxniece Palmer

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantapyyhkeet
  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylÀ

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

PysÀköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto vaaditaan
  • Paikan pÀÀllĂ€ pysĂ€köinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Hummeri-/rapukattila
  • JÀÀkaappi
  • JÀÀkone
  • Kahvimylly
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittiösaareke
  • Keittonurkkaus
  • KeittovĂ€lineet, astiat ja ruokailuvĂ€lineet
  • LeivĂ€npaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • RuokapöytĂ€

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • RuokapöytĂ€
  • Takka

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Kirjoja
  • PelejĂ€
  • Stereot
  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Ulkotulisija

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työhuone

Ilmastointi ja lÀmmitys

  • Ilmastointi
  • LĂ€mmitys

Lemmikit

  • LemmikkiystĂ€vĂ€llinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytÀÀ tiettyjĂ€ esteettömyyspalveluita, ilmoita niistĂ€ majoituspaikkaan kĂ€yttĂ€en varauksen tekemisen jĂ€lkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Huoneessa esteettömyyttĂ€ helpottavat ominaisuudet
  • MÀÀrĂ€tyt tupakointialueet
  • Majoittajan kommentti: Outdoors ONLY w/ashtray. 100% cleanup by guests.

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Turvalokero

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • LĂ€hellĂ€ huvivenesatamaa
  • Sairaalan lĂ€hellĂ€
  • Terveys-/kauneushoitolan lĂ€hellĂ€

TekemistÀ

  • BiljardipöytĂ€
  • Pelihalli/-huone
  • PöytĂ€jalkapallopeli
  • PöytĂ€tennis
  • Vesipuisto
  • Golfmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kajakkimelontamahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kalastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Koripallomahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Lintubongausmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Luistelumahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • MaastopyörĂ€ilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Moottoriveneilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Purjehdusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Teemapuisto lĂ€histöllĂ€
  • Uintimahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Vaellus-/pyörĂ€ilyreittejĂ€ lĂ€histöllĂ€
  • Vesihiihtomahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Vesiskootterimahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Viinitilakierroksia lĂ€histöllĂ€
  • VillielĂ€inkĂ€velyretkiĂ€ lĂ€histöllĂ€
  • Water tubing -mahdollisuus lĂ€histöllĂ€

Turvallisuusominaisuudet

  • HĂ€kĂ€varoitin (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa on hĂ€kĂ€varoitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

YleistÀ

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 195 neliömetriĂ€

KÀytÀnnöt

SisÀÀnkirjautuminen

SisÀÀnkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisÀÀn- ja uloskirjautumiseen sÀhköpostitse.

Uloskirjautumisohjeet

IsÀntÀ edellyttÀÀ, ettÀ suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
TÀytÀ astianpesukone ja kÀynnistÀ se
Poista petivaatteet kÀytetyistÀ sÀngyistÀ ja kerÀÀ kÀytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat ja vie roskat ulos
Sammuta valot ja lukitse ovet

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • AvustajaelĂ€imistĂ€ ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Fenced in yard and separate fenced area for dogs.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: Yes. No Pool security.

TÀrkeÀÀ tietoa

HyvÀ tietÀÀ

TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankÀynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tÀtÀ varausta. Yksityisen majoittajan mÀÀrittÀmÀ peruutuskÀytÀntö koskee varaustasi.
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien jÀrjestÀminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittajan kommentti: Parties avail with rules and restrictions
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa on hÀkÀvaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa on palovaroitin
TÀmÀn majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisÀÀn- ja uloskirjautumisohjeet sÀhköpostitse. Saat myös Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellÀ

Eclectic Hideaway Heart Suwanee House
Eclectic & Cool Heart Suwanee. 1 Acre W & Much More House
Eclectic Cool Heart 1 Acre House
Eclectic & Cool Heart Suwanee. 1 Acre W & Much More
Eclectic Cool Heart 1 Acre
An Eclectic Hideaway in the Heart of Suwanee

King St RETREAT- PvT pool, bball, ping pong, Pets OK – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvÀ

Arvosana 10 - Loistava. 35 kautta 41 arvostelua
Arvosana 8 - HyvÀ. 4 kautta 41 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 41 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 41 arvostelua
Arvosana 2 - HirveÀ. 0 kautta 41 arvostelua

9,2/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Tracey M.

HyvÀÀ: Siisteys

This home was perfect.

My parents niece and nephew stayed in the home. It was the perfect set up for them while they were here.
Yöpyi 4 yötÀ kesÀkuussa 2025

10/10 Loistava

Martha M.

HyvÀÀ: Siisteys

Golden Girls Reunion 2.0

8 "girlfriends" from EHHS '79 reuniting by the pool and reminiscing about our youth! We stayed here last summer and couldn't wait to do it again this year. PERFECT vacation area with so much to do just blocks away from this beautiful home. I could not recommend a better place to stay.
Yöpyi 3 yötÀ kesÀkuussa 2025

10/10 Loistava

Anthony K.

HyvÀÀ: Siisteys

Nice home

Property was great, got my needs. Appreciate the host being great at communication. Will stay here again while in GA
Yöpyi 3 yötÀ kesÀkuussa 2025

10/10 Loistava

Molly C.

HyvÀÀ: Siisteys

Easter in Suwanee

We had a lovely Easter weekend at the King Street retreat. The kitchen was well equipped, and the grill was the perfect size. Since the weather was so nice, we actually set up an extra table on the front porch and had our dinner out there. The beds were super comfortable and there were several spaces to just hang out as a group and socialize. The host was very helpful whenever we had a question. We would come back again with our friends!
Yöpyi 3 yötÀ huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Charles S., Lilburn

HyvÀÀ: Siisteys

Thanksgiving Memories

The property is an older house that has character galore. Our son, his wife, 2 kuds, and their dog stayed with the wife and myself. We cooked a Thanksgiving feast and had plenty of room to include my daughter, her husband and daughter, as well as my father.Greattime had by all.
Yöpyi 6 yötÀ marraskuussa 2024

8/10 HyvÀ

Dawn G.

HyvÀÀ: Siisteys
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2024

10/10 Loistava

gianna s.

HyvÀÀ: Siisteys

King Street retreat

Clean property, great pool
Yöpyi 3 yötÀ elokuussa 2024

10/10 Loistava

Ruth M., Columbia, TN

HyvÀÀ: Siisteys

Perfect Property for us

My husband and I with our daughter and grandson visited our sons and their families in Suwanee. Due to a newborn grandbaby, we were looking for a place we could gather as a family and make it easier for the new parents. This home suited us perfectly. We wanted a pool to enjoy and this space was perfect. Our son and his family (with the newborn) lives a couple of minutes away so the location was perfect. We love historic homes and the owners kept that charm throughout the house. The owners were very responsive with communication. We would recommend this property highly.
Yöpyi 5 yötÀ heinÀkuussa 2024

10/10 Loistava

martha m.

HyvÀÀ: Siisteys

Golden Girls High-school reunion

We absolutely loved our time at the King Street Retreat. The home was beautiful, great kitchen and bedrooms. The pool is amazing, as is the front porch, great for meals, card games and just relaxing. This community is great for walking and restaurants. There is plenty of entertainment for adults and children all within walking distance.
Yöpyi 3 yötÀ kesÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Jen C.

HyvÀÀ: Siisteys

Such a blessing

We were so amazed at the amount of space and flexibility this property had! The communication between the manager was AMAZING!!! Just perfect for our out of town guests and our party!!! Thank you so much for sharing your home!!
Yöpyi 4 yötÀ toukokuussa 2024

10/10 Loistava

Jim O.

HyvÀÀ: Siisteys

Great graduation trip

Just a great place to stay. The house and surrounding area. Really terrific!
Yöpyi 4 yötÀ toukokuussa 2024

10/10 Loistava

Dirk Y., Suwanee

HyvÀÀ: Siisteys

Great house

Had my mother, brother and his girlfriend coming in for my daughter’s engagement party. They loved the house and the location within walking distance of Suwanee town center. The bedrooms and bathrooms were incredible along with the decorations and amenities of the house were great.
Yöpyi 4 yötÀ lokakuussa 2023

10/10 Loistava

Cynthia R.

HyvÀÀ: Siisteys

Nice stay

The house was very comfortable. We rented it for the two of us to stay and hosted our family (kids, grands, greats who live in GA) for an afternoon at the pool. We’re thankful that the weather was perfect because you couldn’t host more than a few people inside the house. There isn’t a dining room or anywhere more than 6 people could eat together. The mattress in the “master” bedroom is very firm, so we wound up sleeping in the other bedrooms. The owners were easy to work with and the house/pool were in a great location. We’re very happy with the choice to rent here.
Yöpyi 3 yötÀ elokuussa 2023

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

HyvÀÀ: Siisteys

Greqt stay and fantastic owners

Such an easy process, great communication, and such a UNIQUE place to stay. Will be back!
Yöpyi 15 yötÀ toukokuussa 2023

10/10 Loistava

Nichole B., Oak Ridge

HyvÀÀ: Siisteys

Fabulous Location

Cute house, great backyard for families and dogs. walking distance to restaurants and bars. Would stay again.
Yöpyi 2 yötÀ elokuussa 2022

10/10 Loistava

Mia K.

HyvÀÀ: Siisteys

Cool eclectic place

We were in town for a family wedding. Perfect house for it. Utilized the additional on property cottage. The hosts were even helpful in arranging for additional out of town guests to join at the wonderful pool. The house was super cool. With unique and classy features all throughout. Also the owners were good about getting right back to us.
Yöpyi 7 yötÀ kesÀkuussa 2022

10/10 Loistava

Debbie C.

HyvÀÀ: Siisteys

Wonderful place!

We had such a great stay. The house is absolutely adorable, so comfortable and convenient and well stocked with everything we needed. And the owner is wonderful to work with. Highly recommend!
Yöpyi 2 yötÀ marraskuussa 2021

10/10 Loistava

Jasmeet N.

HyvÀÀ: Siisteys

Wedding event

The house was BEAUTIFUL. I had an event at the house for my wedding and it was absolutely perfect. Everything was clean. Towels were available. The backyard was great for the event. Everything was great. Definitely would stay again.
Yöpyi 3 yötÀ elokuussa 2021

10/10 Loistava

Shams N.

HyvÀÀ: Siisteys

Such an amazing oasis

We had such a lovely time at Jauxnice’s property! The pool and outdoor area are really great. Plenty of room inside. We can’t wait to stay here again. Perfect for a weekend getaway or staycation if you’re local.
Yöpyi 3 yötÀ heinÀkuussa 2021

10/10 Loistava

Rachel M.

HyvÀÀ: Siisteys

Awesome Place

We had so much fun gathering family here together. So much space and so many activities. Great family trip! Very friendly and accommodating hosts as well :)
Yöpyi 5 yötÀ kesÀkuussa 2021

10/10 Loistava

Naweh W.

HyvÀÀ: Siisteys

Warm and welcoming

This was our first experience doing a long term rental home and this home was just amazing! We were so happy with our choice. The home was more beautiful and comfortable than we had hoped. The house was clean and extremely well stocked with all of the everyday items. The kitchen was amazing and we enjoyed cooking together. The owners responded to our questions immediately, we were well taken care of. Would stay here again!
Yöpyi 57 yötÀ tammikuussa 2021

8/10 HyvÀ

Tyler B., Atlanta, Georgia

Excellent family and friends getaway

This property was extremely unique and well equipped. We enjoyed the outdoor areas, convenient location and historic feel. It's a great place for getting family and friends together for holidays or other occasions, especially if you are looking for space for outdoor activities!
Yöpyi 2 yötÀ joulukuussa 2020

10/10 Loistava

Carol B.

HyvÀÀ: Siisteys

Unique property

We enjoyed the time we had at this home.. the owners were very responsive every time we needed something. The beds were comfortable. The furnishings were eclectic and interesting. The outside front porch was our COVID go to place, even though the temperatures dipped into the high 30’s at night. If you only like new, modern accommodations, this place is not for you, but it suited us quite well. The room configurations were slightly different than what was shown in VRBO. The third bedroom had a queen bed and a twin trundle. I didn’t go upstairs but was told there was a twin trundle up there. My granddaughters loved the upstairs, but the steps were a little too steep for me. Great place to relax. We would book again.
Yöpyi 7 yötÀ marraskuussa 2020

10/10 Loistava

Erich S.

HyvÀÀ: Siisteys

Great Pool House Staycation

Enjoyed our stay very much. Property is clean and well equipped with everything you need to enjoy the pool. Lots of space for outdoor activities and dining. We'll be back.
Yöpyi 3 yötÀ syyskuussa 2020

6/10 OK

Pamela J.

Could have been. Cleaner. Too many fees added on. The fourth bedroom was I

I don’t like the fact that more fees were added in. That doesn’t happen with Airbnb. No garbage disposal so they had problems with water and we had to wait a bit. so not everything had been washed. The fourth bedroom is in the attic with no air conditioning and was not finished. The kids had to sleep on the couch
Yöpyi 3 yötÀ heinÀkuussa 2020