Casa la Selva on ihanteellinen niille, jotka etsivät rentouttavaa lomaa sydämessä Italiassa. Sijaitsee rajalla Toscanan ja Umbrian, näkymät rauhallinen laakso, Casa la Selva sopii mainiosti pois kaiken, ja kätevä tukikohta alueella. On viisi houkutteleva makuuhuonetta, kolme kylpyhuonetta, kaksi tilavaa ja viihtyisää olohuonetta, iso, perinteinen ja hyvin varustettu keittiö / ruokailutila ja kodinhoitohuone.
Pihalla on uima-allas (10mx5m) ja suuri perustettu puutarhoja. Casa La Selva on saatavilla yksityinen vuokraus, viikon tai enemmän jopa 10 ihmistä, koko vuoden.
Makuuhuoneet: Makuuhuone: parisänky, oma suihku.
Olive Huone: parisänky, ranskalaiset ovet kattoterassi.
Tower Room: parisänky, ranskalaiset ovet kattoterassi.
Kulmahuone: Kahden hengen vuodetta.
Garden Room: Kahden hengen vuodetta, pääsy puutarhaan.
Keittiö: Hyvin varusteltu, tilava keittiö marmoria työtasot, sisältää: kaasu liesi, 90cm uuni, mikroaaltouuni, kaksinkertainen pesuallas, astianpesukone, jääkaappi, kahvinkeitin, vedenkeitin, pasta, tehosekoitin ja liha-viipaleet. Alkuperäinen kivi kaari johtaa läpi suuri ruokasali. On myös suuri kodinhoitohuone jossa kaksinkertainen pesula pesuallas, pesukone, silityslauta, toinen iso jääkaappi / pakastin ja kierrätys roskakorit.
Olohuonetta: On kaksi olohuonetta, joissa molemmissa Puukiukaat. Yhdessä huoneessa on Playstation 2 ja tv, sekä valikoima pelejä ja DVD-levyjä. Muiden on CD-soitin valikoima CD-levyjä ja kirjoja, lautapelejä ja lasten leluja.
Tummennetut Loggia, jossa iso ruokapöytä näkymät puutarhaan. Täydellinen lounas kuuma päivä. Myös pelata pöytä ja tuolit pikkulapsille.
On kaksi kattoterassi upeat näkymät laaksoon päivällä, tai tähtitaivaan yöllä.