Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Very clean Villa ! We want the guest to feel welcome

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Very clean Villa ! We want the guest to feel welcome valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ulkoruokailutilat
Ruokailu

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
El Progreso, Yoro Department
  • Place, Keskuspuisto
    ‪51 min ajomatka‬
  • Place, San Pedro Sulan katedraali
    ‪51 min ajomatka‬
  • Place, Multiplaza Mall (ostoskeskus)
    ‪52 min ajomatka‬
  • Airport, San Pedro Sula (SAP-Ramón Villeda Moralesin kansainvälinen lentoasema)
    ‪39 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Very clean Villa ! We want the guest to feel welcome

Very private house and friendly neighborhood and safe the is perfect to the Feel Home! We want the best customer service to the guest and respect. 5 minutes driving to mall and 10 minutes to the downtown
  • Sijaitsee 28,7 km:n päässä kohteesta Metropolitan Olympic Stadium ja 30,6 km:n päässä kohteesta Museo Para la Infancia el Pequeño Sula

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain koirat ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 23 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 2 (painoraja: 23 kg per lemmikki)
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat, häät

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 15
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Very clean Villa ! We want the guest to feel welcome – arvostelut