Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Vietri 360 valokuvagalleria

Näkymä parvekkeelta
Ilmainen päivittäinen mannermainen aamiainen
Majoituspaikan sisäänkäynti
Ilmainen päivittäinen mannermainen aamiainen
Kahden hengen exclusive-huone | Untuvapeitot, memory foam -patjalliset sängyt, yksilöllisesti kalustettu

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Siivous

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Diego Taiani 25, Vietri sul Mare, SA, 84019
  • Place, San Giovanni Battistan katedraali
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Vietri Sul Maren kaupungintalo
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Keramiikkamuseo
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Airport, Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)
    ‪47 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen romanttinen huone

  • Näkymä kaupungille
  • 25 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kolmen hengen luksushuone

  • Näkymä kaupungille
  • 24 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 futon (74–100 cm leveä)

Kahden hengen exclusive-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 16 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Vietri 360

Aamiaismajoitus, jossa on ilmainen aamiainen
Jääkaappi julkisissa tiloissa, kiertoajelu-/lippupalvelu ja elintarvikemyymälä kuuluvat tämän savuttoman aamiaismajoituksen palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen mannermainen aamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on kampaamo.
Vietri 360 tarjoaa 3 huonetta, joissa on espressokoneet ja kahvin-/teenkeitin. Näissä yksilöllisesti kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky, jossa on untuvapeitot. Huoneissa on taulutelevisio.

Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Vietri 360 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Giovanni Battistan katedraali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta).
  • Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta San Giovanni Battistan katedraali ja Vietri Sul Maren kaupungintalo
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta. Vietri 360 tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kiertoajelu- tai lippupalvelun, elintarvikemyymälän ja kampaamon.

Tämä aamiaismajoitus on savuton.

Asiakkaille tarjoillaan ilmainen mannermainen aamiainen joka päivä klo 8.00–10.00.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella 150 metrin etäisyydellä
  • Pysäköinti kadulla saatavilla
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset pyynnöstä lisämaksusta

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin klo 8.00–10.00

Perheystävällinen

  • Elintarvikemyymälä
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Elintarvikemyymälä
  • Jaettu jääkaappi
  • Kampaamo
  • Matkatavarasäilytys
  • Opaskirjoja

Palvelut asiakkaille

  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Muuta

  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Memory foam -patja
  • Pimennysverhot
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihku
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Ruoka ja juoma

  • Espressokeitin
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Lämmitys (säädettävä)
  • Työpöytä
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Yksilölliset kalusteet
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 20 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 22.00–0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 2 korkeintaan 1 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 3.00 EUR per henkilö per yö

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 200 EUR per ajoneuvo menopaluu
  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 20 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 22.00–0.00

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Vietri 360 tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon antaaksesi saapumistietosi ennen kuin matkustat. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 22.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Enintään 2 korkeintaan 1 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita on saatavilla (saatavuuden mukaan), ja niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vietri 360 B&B Vietri Sul Mare
Vietri 360 B&B
Vietri 360 Vietri Sul Mare
Vietri 360 Bed & breakfast
Vietri 360 Vietri sul Mare
Vietri 360 Bed & breakfast Vietri sul Mare

Vietri 360 – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

10/10

Henkilökunta ja palvelu

10/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Amabilidad y disposición excelente. El edificio es un reflejo de la zona antigua de Vietri, quízás nos puede dar mala impresión la primera vez que lo ves, pero cuando entras al hotel es una maravilla. También nos ha gustado la experiencia de vivir en una casa típica italiana de techos altos, balcón a una calle estrecha llena de actividad diaria con sus pequeños comercios de toda la vida. Muy cerca de paradas de bus y tren, y de buenos restaurantes. Para repetir y aconsejar su estancia. Muchas gracias a Marco y Vittoria por su acogida.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2019