Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

HenkeÀsalpaava panoraama luonnon ystÀville, jotka etsivÀt puhdasta ilmaa

Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat

Majoituspaikan HenkeÀsalpaava panoraama luonnon ystÀville, jotka etsivÀt puhdasta ilmaa valokuvagalleria

LĂ€mmitetty uima-allas
Ulkoruokailutilat
Ulkopuoli
Ulkoalueet
SisÀtilat

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvÀ

Koko koti

4 makuuhuonetta1 kylpyhuone10 henkilöÀ139 mÂČ

Suositut palvelut/mukavuudet

  • NĂ€kymĂ€ merelle
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

NÀytÀ kartalla
SAINTE LUCIE DE PORTO VECCHIO, Corse
  • Place, Pinarellun ranta
    â€Ș9 min ajomatka‬
  • Place, EtelĂ€-Korsikan rannat
    â€Ș9 min ajomatka‬
  • Place, Plage du Cavun ranta
    â€Ș10 min ajomatka‬
  • Airport, Figari (FSC-Figari - Sud Corse)
    â€Ș56 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmÀÀsi kuuluvien jÀsenten kÀytössÀ.

HenkeÀsalpaava panoraama luonnon ystÀville, jotka etsivÀt puhdasta ilmaa

LUE LOPPUUN ILMOITUKSEN JÄLKEEN, JOTKA KÄYTETÄÄN HYVÄKSYTTÄ

johdanto:
Se on aina etuoikeutettu hetki ja miellyttÀvÀ tavata uusia ihmisiÀ. Voit vastaanottaa sinut, nÀyttÀÀksemme huvilallemme tietÀen, ettÀ vietÀtte erinomaisen loman, on ilo, ettÀ paljastamme Korsikassa löydettÀvÀt naamarit. Aina avoinna vuoropuhelulle, yritÀmme tyydyttÀÀ kaikki pyyntösi ja nÀin, niin ettÀ kulkusi on unohtumaton. (ranskaksi, englanniksi, mutta myös venÀjÀksi). Ja miksi ei, pidÀ teidÀt uskollisina tulevina vuosina.

ViimeisimmÀt mahdollisuudet 2019:

Alennettu verokanta 13 yötĂ€ 8. – 21. Syyskuuta, Ă€lĂ€ epĂ€röi kysyĂ€ tarjoustasi, se ei sido sinua mihinkÀÀn. Tarjoushinta 3000 euroa 13 yötĂ€ lukuun ottamatta Abritelia. LĂ€hes 2 viikkoa syyskuussa 3000 €. Kaikki kilpailut ovat 2000 € viikossa yhtĂ€ verrattain. Syyskuussa suurin osa lomanviettĂ€jistĂ€ on poissa, meri on edelleen lĂ€mmin, aurinko on lĂ€snĂ€ kuin kesĂ€llĂ€, ainoa ero on paljon edullisemmat hinnat.

Alennettu verokanta 9 yöksi 28. syyskuuta - 7. lokakuuta, 1300 euroa ilman Abritel-palkkioita, pyydÀ tarjoustasi viestistÀsi, se ei sido sinua mihinkÀÀn.

14.-19. Lokakuuta 2019, 750 € 5 yötĂ€ lukuun ottamatta Abritelia. Kiitos, ettĂ€ lĂ€hetit minulle sĂ€hköpostia, jos nĂ€mĂ€ pĂ€ivĂ€mÀÀrĂ€t kiinnostavat sinua, lĂ€hetĂ€n sinulle tarjouksen, se ei sido sinua mihinkÀÀn.

Kausi:
Hintojen osalta vuoden 2020 hinnat ovat kÀytettÀvissÀ, jotta voit valita juuri sinulle parhaiten sopivan ajan. Paras aika varata ensi kausi on ennen joulukuun loppua (kerro se).

Toimii, huvilan kaunistaminen:
Aina haluaa ehdottaa teille modernia villaa, jossa on nykyaikaisia tekniikoita (esimerkiksi USB-liitÀntÀ kaikissa huoneissa, ei ole syytÀ ottaa puhelimen tai tabletin latureita, vain kaapeli riittÀÀ) tai moderni muotoilu ( kaikki huiput ovat uusia, useat led-nauhat valaisemaan huvilaa epÀsuorassa valossa, ei renkaiden silmiin), mutta myös, jotta se olisi vielÀkin vastustamaton, olemme juuri lisÀnneet kaksi ikkunaa kahdessa neljÀstÀ huoneesta (katso kommentteja eri valokuvia), sinulla on nyt panoraamanÀköala merelle / vuorelle, kun otat kahvia tai teetÀ sÀngyssÀ, ikkunat ovat vain istuinkorkeudella sÀngyssÀ (180/200 ja 160/200). Huvila oli maalattu ulkoisesti viime vuonna. TÀnÀ vuonna huvila on juuri maalattu kokonaan sisÀllÀ, se on nikeliÀ. Tuntuu kuin olet uudessa huvilassa.

Yleiset tiedot:
Villa ELENA on varustettu:

- Helppo maksu 3 kertaa. ÄlĂ€ unohda kysyĂ€ minulta. EnsimmĂ€inen maksu 30%, toinen kun pÀÀtĂ€t, viimeiset 2 viikkoa ennen saapumistasi.
- PanoraamanÀköala merelle ja vuorille, ei unohdeta.
- Villa on tÀysin hiljainen 2000m2: n pÀÀllÀ, ei naapuria, kukaan ei voi nÀhdÀ sinua
- Villa on suojattu portilla kauko-ohjauksella
- Infinity-allas 40 m 2, 1m40 syvÀ.
- Kolme puutarhahuonetta, joten koko pÀivÀn voimme valita auringon tai varjon.
- SÀhköiset ikkunaluukut kaikkialla, jotta voitte nukkua tÀydellisessÀ pimeydessÀ tai hieman kirkkaasti.
- Lasten turvajÀrjestelmÀ, jossa on liikkeentunnistus (kuvissa ovat erilliset valkoiset liittimet, jotka ympÀröivÀt uima-allasta). Laissa asetetaan jokaiselle omistajalle uima-altaan turvallisuussysteemi, huomiotta kaikki omistajat eivÀt noudata sitÀ tai se hajotetaan tai irrotetaan usein matalan jÀrjestelmÀn takia, jonka hÀlytys alkaa huutaa ilman syytÀ useita kertoja. Muut omistajat asentavat portit, mikÀ antaa vaikutelman uima-altaasta vankilassa. BEURKKK !!!!
MeidÀn mielestÀmme tÀrkeysjÀrjestyksessÀ on uima-altaan kauneus meren tai vuoristonÀkymÀn tiellÀ, sen sijainti luonnollisessa ympÀristössÀ sekÀ lasten turvallisuus.
- 4 makuuhuonetta (mukaan lukien tilaa lapsille, ÀlÀ unohda ilmoittaa, ovatko he tyttöjÀ tai pojia mukauttamaan vuodevaatteet mickey pony barbie batman ...) lisÀvuoteella tai 9 henkilöllÀ.
- laadukas palvelu, keittiö kvartsi-suunnitelmalla, siemens-sĂ€hkölaitteet, tv 55 ”, wifi-internet ja jopa 4g: n kĂ€yttö kaikille operaattoreille.
- PysÀköinti 6 autoa, ei ole ongelma tallentaa veneen perÀvaunun, jetski turvallinen
- Katettu terassi, kesÀkeittiö
- TÀydelliset laitteet kaksoisvÀreille, voit tulla 2 vauvalle. KÀytettÀvissÀsi on pyynnöstÀ 2 syöttötuolia, kylpyamme, 2 parkkipaikkaa, 2 patjaa, pari radiopuhelinta (niin ettÀ Àiti isÀ on uima-altaassa, kun vauva nukkuu), 2 pelastusliiviÀ uima-altaalle, pieni uima-altaalle tarkoitetut kelluvat vÀlineet ... jne. ja jopa 2 aurinkotuolia ja 2 lastenistuinta (koska kun tulet lentokoneella, et voi ottaa kaikkea)
- Kompromissihinta, jolla on yhtÀlÀiset edut

Yksityiskohtainen kuvaus:
Porto Vecchion Saint Lucian korkeudelle Korsikan etelÀpuolella, 3,5 km: n pÀÀssÀ kuuluisasta Pinarellon rannasta tai American BeachistÀ, suora pÀÀsy Cavu-altaille (lapset nauttivat hyppÀÀmistÀ, liukumista kuten dioissa tai sukelluksessa eri kalliot, jotka ovat korkeampia tai pienempiÀ, kun isÀ elokuvaa ja ÀitiÀ korostetaan), huvila on ilman vastakohtaa (voit nÀhdÀ sen taivaalta nÀhtynÀ) vain rap rapilla ja kuorinta (herkullinen tuoksu auringonlaskun aikaan sekoittumassa eukalyptuksen, sitrushedelmien ja eleagnuksen kanssa, jotka on juuri istutettu huvilaan pÀÀsemiseksi), nauttia rauhallisista ja panoraamanÀkymistÀ merelle ja vuorille sekÀ Cavu-joelle. 8 henkilöÀ (4 ilmastoitua huonetta).

Turvallinen portaali, jossa on kauko-ohjain, pysÀköi ajoneuvo (t) parkkipaikalle tai veneesi perÀvaunuun, unohdat uima-altaan ja sen terassin (aurinkoinen aamu-ilta), mennÀ muutaman askeleen, olet ÀÀrettömÀn altaan edessÀ. lapsi, toisella puolella hÀnen baari / kesÀkeittiö, varustettu BBQ, oleskelutilat tai 360 asteen panoraama (merinÀköala, vuoristomaisema, nÀköala joelle, nÀkymÀ Saint Luciaan, mahdollisuus hallita asennettua tilannetta) aurinkotuolissasi, lÀhellÀ kaikkia palveluita ilman kaupungin tai naapureiden melua - toivottaa sinut tervetulleeksi ennen suurten portaiden nousua, katettu terassi pöydÀllÀ ja 8 tuolia.

Villaan sisÀÀnpÀÀsyyn kuuluu suuri olohuone, avokeittiö, 3 makuuhuonetta, kylpyhuone, erillinen wc ja erillinen pesula, sitten 1. kerroksessa makuuhuone, jossa on 1 kylpyhuone / wc.

Muutaman minuutin ajomatkan pÀÀssÀ pÀÀset merelle tai Cavun luonnollisiin uima-altaisiin (tietoa varten Cavu on joki, jolla on joskus syvempiÀ alueita uimiseen, joskus vesiputouksia, vettÀ jatkuvasti uusittu, kuumaa kesÀllÀ ), 800 metrin pÀÀssÀ on perinteinen leipomo, tunnettu lihakauppa, Spar-myymÀlÀ ja upouusi iso SUPER U, apteekki. Kaikki mitÀ voitte haluta menestyÀ.

MiellyttÀvÀÀn oleskeluun tÀynnÀ tyyneyttÀ perheen tai ystÀvien kanssa.

VAROITUS:
Turistien jÀnnitys, liikenne voivat tehdÀ lomastasi painajaisiksi, ilman liikenneruuhkaa pÀÀsemÀÀn merelle tai CAVUn luonnollisiin altaisiin, mikÀ ei pÀde Porto Vecchion akselille / Bastia (T10 kartalla). Tarkista haluamasi huvilan sijainti (jos et edelleenkÀÀn epÀröi), muuten menetÀt sen kauden aikana tuhlaamalla aikaa liikenneruuhkissa autossa.
MeillÀ hallitsette, nÀet kaiken, mutta kukaan ei nÀe sinua, rauhallinen on taattu

Puhumme englantia

Мы ĐłĐŸĐČĐŸŃ€ĐžĐŒ ĐżĐŸ-руссĐșĐž
TÀmÀ huvila sijaitsee lÀhellÀ kohdetta Pinarellun ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Fautean ranta ja 7 minuutin ajomatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Cavun luonnonaltaat
Huvila tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön grillejÀ, pelihallin/-huoneen ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympÀri vuorokauden.

TÀmÀ huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lĂ€histöllĂ€

Uima-altaat/kylpylÀ

  • LĂ€mmitetty allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

PysÀköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan pÀÀllĂ€ pysĂ€köinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • JÀÀkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • KeittovĂ€lineet, astiat ja ruokailuvĂ€lineet
  • LeivĂ€npaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • RuokapöytĂ€

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • RuokapöytĂ€
  • Takka

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lÀmmitys

  • Ilmastointi
  • LĂ€mmitys

Lemmikit

  • LemmikkejĂ€ ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka
  • Majoittajan kommentti: La villa se trouvant au milieu du maquis

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Joen rannalla
  • Kaupungin keskustassa
  • KylĂ€ssĂ€
  • LĂ€hellĂ€ huvivenesatamaa
  • LĂ€hellĂ€ lahtea
  • LĂ€hellĂ€ meren rantaa
  • Vuoristossa

TekemistÀ

  • LĂ€mmitetty allas
  • Pelihalli/-huone
  • Vene
  • Ekokiertoajeluja lĂ€histöllĂ€
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kajakkimelontamahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kalastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Laitesukellusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • MaastopyörĂ€ilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • MetsĂ€stysmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Moottoriveneilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Purjehdusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Purjelautailumahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Snorklausmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Teemapuisto lĂ€histöllĂ€
  • Uintimahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Vaellus-/pyörĂ€ilyreittejĂ€ lĂ€histöllĂ€
  • Vesihiihtomahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Vesiskootterimahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • VillielĂ€inkĂ€velyretkiĂ€ lĂ€histöllĂ€
  • Vuorikiipeilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Water tubing -mahdollisuus lĂ€histöllĂ€

Turvallisuusominaisuudet

  • HĂ€kĂ€varoitin (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa on hĂ€kĂ€varoitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Suoratelkilukko

YleistÀ

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 139 neliömetriĂ€

KÀytÀnnöt

SisÀÀnkirjautuminen

SisÀÀnkirjautuminen alkaa klo 17.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.30

SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisÀÀn- ja uloskirjautumiseen sÀhköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen kÀÀnnöksissÀ on saatettu kÀyttÀÀ automatisoituja kÀÀnnöstyökaluja

Lemmikit

  • LemmikkejĂ€ ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien jÀrjestÀminen ei ole sallittua

TupakointikÀytÀnnöt

Tupakointi ei ole sallittu
La villa se trouvant au milieu du maquis

TÀrkeÀÀ tietoa

HyvÀ tietÀÀ

TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankÀynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tÀtÀ varausta. Yksityisen majoittajan mÀÀrittÀmÀ peruutuskÀytÀntö koskee varaustasi.
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmÀtapahtumien jÀrjestÀminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa on hÀkÀvaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa on palovaroitin
TÀmÀn majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu suoratelkilukko
TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisÀÀn- ja uloskirjautumisohjeet sÀhköpostitse. Saat myös Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

LisÀmaininnat

  • Kansallisten sÀÀdösten vuoksi paikan pÀÀllĂ€ maksettavat summat eivĂ€t voi ylittÀÀ 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisĂ€tietoja asiasta ottamalla yhteyttĂ€ majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellÀ

Breathtaking Panorama for Nature Lovers in Search of Pure air
Imminent Departure Until May 11 2019 700 . Breathtaking Panorama

Promo voiture 7 p + Villa 10 personnes face mer et montagne, vue exceptionnelle – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvÀ

Arvosana 10 - Loistava. 10 kautta 15 arvostelua
Arvosana 8 - HyvÀ. 5 kautta 15 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 15 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 15 arvostelua
Arvosana 2 - HirveÀ. 0 kautta 15 arvostelua

9,2/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 HyvÀ

Sylvie G.

HyvÀÀ: Siisteys

Vacances

Agréable séjour dans cette maison
Yöpyi 21 yötÀ elokuussa 2024

10/10 Loistava

Julien N.

HyvÀÀ: Siisteys

TrĂšs bien

Belle maison, belle piscine, belle vue !
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2024

8/10 HyvÀ

Jurgen V.

HyvÀÀ: Siisteys

Ok

Ok
Yöpyi 7 yötÀ kesÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Jens S.

HyvÀÀ: Siisteys

Gastbewertung

Sehr angenehmer und unkomplizierter Vermieter.
Yöpyi 7 yötÀ lokakuussa 2022

10/10 Loistava

Ivo B.

Belle villa

On a passé d'excellentes vacances. Belle maison, bien équipée avec belle terrasse, belle piscine et trÚs belle vue. La situation était assez bonne également. Le propriétaire répond vite pour des renseignements, adresses etc.
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2022

10/10 Loistava

sonia j.

HyvÀÀ: Siisteys

Parfait

Superbe villa amĂ©nagĂ©e avec goĂ»t, trĂšs spacieuse, trĂšs calme avec une vue magnifique. Nous remercions le propriĂ©taire d'ĂȘtre venu nous chercher Ă  l'aĂ©roport malgrĂ© notre arrivĂ©e tardive. Nous avons passĂ© une superbe semaine en famille. A refaire.
Yöpyi 7 yötÀ huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Valérie T., La Bastidonne France

HyvÀÀ: Siisteys

Magnifique endroit !

Une maison magnifique permettant d'acceuillir des grands-parents aux petits enfants pour un beau Noël avec une vue extraordinaire a 360, Mate e monti!
Yöpyi 7 yötÀ joulukuussa 2021

10/10 Loistava

Grégory P.

HyvÀÀ: Siisteys

Excellent séjour

Magnifique propriété trÚs bien aménagée auusi bien à l'intérieur qu'à l'extérieur. Vue magnifique, au calme et sans vis-à-vie.
Yöpyi 14 yötÀ heinÀkuussa 2021

8/10 HyvÀ

LeĂŻla K.

HyvÀÀ: Siisteys

Terrasse agréable

Villa agréable avec un trÚs bel extérieur.
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2021

10/10 Loistava

Anke F.

HyvÀÀ: Siisteys

Traumhafter Ausblick

Die Villa ist sehr schön gelegen. Man hat einen herrlichen Ausblick ĂŒber die Berge bis hin zum Meer. Es gibt viele Sitzgelegenheiten in und um die Villa von denen man die herrliche Aussicht genießen kann. Wir hĂ€tten uns fĂŒr unseren Familienurlaub mit Freunden kein besseres Haus wĂŒnschen können. Man benötigt dringend ein Auto. Dann sind BĂ€ckerei, Supermarkt und Strand schnell zu erreichen.
Yöpyi 7 yötÀ lokakuussa 2019

8/10 HyvÀ

Oliver B.

HyvÀÀ: Siisteys

Tolle, ruhig gelegene Villa

Unkomplizierter Ablauf bei Ankunft und Aufenthalt. FĂŒr acht Personen ist genĂŒgend Platz vorhanden, jedoch wenig AblageflĂ€chen und AufhĂ€nger im Bad und Schlafzimmer. Toller, sehr sauberer Pool. Insgesamt waren wir sehr zufrieden. Wir wĂŒrden die Villa jeder Zeit weiter empfehlen.

10/10 Loistava

david g., Saint aubin

HyvÀÀ: Siisteys

Au top!!!

Nous avons passé notre séjour fin juin début juillet dans cette villa à la vue exceptionnelle et au calme parfait. Grande Piscine au top , et la villa est trÚs bien équipée . Les propriétaires sont trÚs accueillants et à notre service. A refaire!!!

10/10 Loistava

Laetitia P.

Inoubliable

Nous avons passés une semaine magnifique. La villa est juste magnifique, trÚs bien entretenue et avec tout l'équipement nécessaire pour des vacances en famille avec enfants. Nos hÎtes ont été disponibles et sympathiques. Je recommande à 200 % et nous espérons y retourner rapidement.
Yöpyi 7 yötÀ huhtikuussa 2019

8/10 HyvÀ

Juerg S.

Tolles Ferienhaus, gute Lage fĂŒr AusflĂŒge

Super fĂŒr Familien,viel Platz im und um das Haus.Sehr nette Vermieter. Leider war der “beheizte Pool” kalt.Im April ein problem , im Sommer weniger!
Yöpyi 7 yötÀ huhtikuussa 2019

10/10 Loistava

Aurore T.

Super séjour !

Super séjour à Sainte Lucie de Porto Vecchio. Accueil trÚs agréable et arrangeant, un environnement calme idéal pour tous types de vacances. Seul bémol, la maison n'était pas équipée des éléments de premieres nécessités (produits ménagers, sel poivre, sacs poubelles, éponge...) La maison était trÚs propre à notre arrivée, absolument rien à reprocher. Merci, nous recommandons fortement cette location.
Yöpyi 7 yötÀ syyskuussa 2018