Perheet tai kaveriporukat rakastavat tÀtÀ suurta avointa taloa runsaalla huoneella ja paljon mukavuuksia! Rento, korkeatasoinen koti, jossa on kolme makuuhuonetta ja kolme kylpyhuoneet, tÀmÀ on yksi niistÀ paikoista, joissa kaikki ryhmÀssÀsi voivat löytÀÀ paljon tekemistÀ ja nauttivat rentoa tunnelmaa ja paljon tilaa rentoutumiseen.
Veneilijöille, jotka sijaitsevat syvÀn veden kanavan pÀÀllÀ, josta on suora yhteys Tampan lahdelle ja Meksikonlahdelle, veneilijÀt odottavat mahdollisuutta kÀyttÀÀ 10 000 kiloa venevajaa ja telakkaa. * Tuo vene kotona tai vuokrata yksi paikallinen venesatama. Telakka on myös hauska paikka kalastukseen, ja jos olet onnekas, nÀet jonkin paikallisen manaatin ja ehkÀ uuden vasikan! He rakastavat uimaan kanavia toivoen löytÀÀ joku vierailla.
Olo- ja ruokailutilat sekÀ keittiö avautuvat suurelle etukannelle. Kauden aikana useimmat vieraat haluavat pitÀÀ kaikki ranskalaiset ovet avoimina aitoa ulkoilua. Etukannella on loistava paikka ruokailla ulkosalla, kun nautit nÀkymistÀ onnellisista matkustajista auringosta ja jopa upeasta nÀkymÀstÀ Tampan lahdelle kadun toisella puolella. LÀmmitetty uima-allas ja kylpytynnyri ovat kyydissÀ kanaalilla, jossa on suuri avoin patio, joka on tÀydellinen paikka piknikille. YlÀkerran kannella on nÀköala tÀhÀn alueeseen, ja se tarjoaa kauniit nÀkymÀt kanavalle Biminin lahdelle.
EnsimmÀisessÀ kerroksessa sijaitsevassa talossa on makuuhuone, jossa voi olla kaksi kaksoset tai yksi king-size-vuode. Kerro meille, kun varata haluamasi, ja meidÀn siivoushenkilöstö huolehtii asennuksesta. Toinen makuuhuone talon edessÀ on vuodesohva vyöhykkeellÀ sekÀ sisÀÀnrakennettu twin toisella puolella huoneen, suuri vaatehuone ja kylpyhuone kylpyamme suihkukaappi. TÀssÀ makuuhuoneessa on ranskalaiset ovet, jotka avautuvat suoraan suurelle etukannelle, antaen virkistÀvÀn tuulen jokaiseen kulmaan.
YlÀkerrassa on makuuhuone, jossa on queen-vuode, kylpyhuone kylpyammeella suihkukaapilla ja oma terassi, josta on upeat nÀkymÀt Tampan lahdelle ja Sunshine Skyway -sillalle. Muista tarkkailla suuria risteilyaluksia matkalla ulos merelle. on hauskaa kuvitella, missÀ he matkustavat!
Valmis suolaveden uimaan ja hiekan tuntumaan varpaiden vÀlillÀ? Kaunis valkoinen hiekkaranta ja kristallinkirkas vesi Tampan lahdella ovat kadun toisella puolella. Vesi on matala ja hiekkapohjainen, joten se on yleensÀ hyvÀ paikka uida lapsille tai vain kellua tasaisilla vesillÀ. Kalastajat rakastavat kauemaa rannasta ja heittÀvÀt linjat, kun taas kuoret hakevat, ettÀ he todennÀköisesti löytÀvÀt jotain erityistÀ tÀssÀ suhteellisen asumattomassa osassa rannalla. ViehÀttÀvÀ Anna Maria City Pier on vain 200 metrin pÀÀssÀ rannalta.
Kun ostos bugi puree tai tuntuu syödÀ ulos, voit kÀvellÀ Anna Maria: n ravintoloihin ja kauppoihin sekÀ Historic Society Museum ja Community Playhouse. Valmis jotain kauempana? Hanki vapaa saaristovaunu matkustamaan saaren pituutta kello 6.00-22.00. PÀÀstÀ mihin tahansa pÀÀstÀksesi Persianlahden rannoille, kÀvellÀ niin kauas rannalle kuin haluat, ja sitten vaunu kiinni ratsastaa kotiin ... tarvitset vain kengÀt pÀÀstÀksesi pois ja saariston suosituimmasta kuljetusmoodista.
Vuodepaikkoja 7. Pienet koirat, joita pidetÀÀn ei palauteta lemmikkimaksuna. VÀhintÀÀn yhden viikon oleskelu voi olla kÀytettÀvissÀ vuodenajasta riippuen.
HUOMAUTUS LĂMPĂPYYNNĂISTĂ: Koska uima-altaan lĂ€mmitys on erittĂ€in kallis ehdotus omistajillemme, he pyytĂ€vĂ€t kerÀÀmÀÀn 100 dollaria viikossa (plus vero) vieraille, jotka pyytĂ€vĂ€t altaan vuokra-asunnostaan ââlĂ€mmittĂ€mÀÀn.
* KAIKKI SIJAINTIASTEET, Veneet ovat vain kÀytettÀvissÀ veneitÀ, jotka mittaavat kaksikymmentÀ palkkaa tai vÀhemmÀn.