Horideyu Shiki no Sato

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Horideyu Shiki no Sato valokuvagalleria

Perinteinen japanilainen onsen-kylpylä, jossa on puinen rakenne, kiviseinä ja näkymä vuorille.
Perinteinen japanilaistyylinen huone, jossa on tatamimatto, matala pöytä tuoleineen, tyynyillä varustettu sänky ja yöpöytä lamppuineen.
Katettu ulkouima-allasalue, jossa on kivilaattalattia ja puupalkit.
Kylpyläalue, jossa on useita porealtaita ja rivi pesualtaita.
Huone, jossa on lasiliukuovi, joka johtaa parvekkeelle, kaksi tuolia, pieni pöytä ja perinteiset liukuovet.

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
11-1 Horiganekarasugawa, Azumino, Nagano Prefecture, 399-8211
  • Place, Karasugawa-laakson luonnonpuisto
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Kokuei Azumino -alppipuisto
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Oshoya Yamaguchike
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto)
    ‪44 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Mountain View Japanese-Style Room with Private Open-Air Bath

  • 5 henkilöä

Lagoon View Japanese-style Room Non-smoking

  • 6 henkilöä

Lagoon View Twin Room

  • 3 henkilöä

Deluxe Mountain View Twin Room Non-Smoking

  • 3 henkilöä

Mountain View Twin Room

  • 3 henkilöä

Deluxe Lagoon View Japanese-style Room

  • 10 henkilöä

Mountain View Japanese-style Room

  • 5 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Horideyu Shiki no Sato

Horideyu Shiki no Sato sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Karasugawa-laakson luonnonpuisto.
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Karasugawa-laakson luonnonpuisto ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kokuei Azumino -alppipuisto

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Horideyu Shiki No Sato Hotel
Horideyu Shiki No Sato Azumino
Horideyu Shiki No Sato Hotel Azumino

Horideyu Shiki no Sato – arvostelut