Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Emma
Majoituspaikan taso: 2
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Emma valokuvagalleria





Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Koko huoneisto
3 henkilöä23.1 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Näkymä merelle
Tutustu alueeseen

139 Primorje ul., Bakar, Primorsko-goranska županija, 51222
- Rijekan astronominen keskusPlace, Rijekan astronominen keskus9 min ajomatka
- Tower Center RijekaPlace, Tower Center Rijeka11 min ajomatka
- Trsatin linnaPlace, Trsatin linna13 min ajomatka
- Rijeka (RJK)Airport, Rijeka (RJK)17 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Boarding House Lucija
Kostrena
Boarding House Lucija
Kostrena
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
3.8 kautta 5, Hyvä, 64 arvostelua
3,8
Hyvä
64 arvostelua
Hinta on 62 €
62 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Hotel Continental
Rijeka
Hotel Continental
Rijeka
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 278 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
278 arvostelua
Hinta on 125 €
125 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Botel Marina - Hostel
Rijeka
Botel Marina - Hostel
Rijeka
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 205 arvostelua
4,2
Erittäin hyvä
205 arvostelua
Hinta on 118 €
118 €
sisältää verot ja maksut
24.8.–25.8.

Lola's Place
Rijeka
Lola's Place
Rijeka
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
4.6 kautta 5, Upea, 26 arvostelua
4,6
Upea
26 arvostelua
Hinta on 94 €
94 €
sisältää verot ja maksut
3.9.–4.9.

Apartments Karolina
Rijeka
Apartments Karolina
Rijeka
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 21 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
21 arvostelua
Hinta on 93 €
93 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Hotel Lovran
Lovran
Hotel Lovran
Lovran
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 177 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
177 arvostelua
Hinta on 118 €
118 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.

Grand Hotel Bonavia
Rijeka
Grand Hotel Bonavia
Rijeka
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.4 kautta 5, Loistava, 361 arvostelua
4,4
Loistava
361 arvostelua
Hinta on 144 €
144 €
sisältää verot ja maksut
21.9.–22.9.

Teatro Suite & Rooms
Rijeka
Teatro Suite & Rooms
Rijeka
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Aamiainen saatavilla
- Baari
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 147 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
147 arvostelua
Hinta on 99 €
99 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Hotel Villa Eugenia
Lovran
Hotel Villa Eugenia
Lovran
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 152 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
152 arvostelua
Hinta on 146 €
146 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Hostel Kantun
Punat
Hostel Kantun
Punat
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Emma
Huoneistossa on pyykinpesukone ja vedenkeitin sekä ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneissa on taulutelevisio. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Rijekan astronominen keskus. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, taulutelevision ja vedenkeittimen
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
- Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kvarnerinlahti ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Krkin silta
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella 82 metrin etäisyydellä
- Pysäköinti kadulla saatavilla
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Ruoka ja juoma
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- Makuuhuone
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Maksu: EUR 15 per lemmikki per yö
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
- Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta/-lauta
Sijainti
- Kaupungin keskustassa
Tekemistä
- Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Äänieristys
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 17.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Primorje 128 bakar restaurant Vallis.
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 10.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, turvalokero
Lemmikit
- Lemmikit: 15 EUR per lemmikki per yö Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.20 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.60 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.75 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 15 EUR per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 15 EUR per lemmikki per yö
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Primorje 128 bakar restaurant Vallis
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 10.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 10.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HR99788406702
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Emma Bakar
Emma Apartment
Emma Apartment Bakar