Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Atico Acogedor EN AJO , Cantabria
Huoneisto, jossa on keittonurkkaus ja parveke
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi, parveke ja älytelevisio.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pyykinpesukoneen ja parvekkeen
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Biskajanlahti ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Museo de la Campana
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittonurkkaus
Hummeri-/rapukattila
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Parveke
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Lähellä meren rantaa
Tekemistä
Tennis
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Palosammutin
Yleistä
Yksikön koko: 55 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 1 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero G101113
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Atico Acogedor EN AJO , Cantabria – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 4 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 4 arvostelua
2–Hirveä
1
6,0/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Sandra C.
2.9.2024
Hyvää: Siisteys
Vacaciones en familia
La casa está muy bien, tiene lo necesario.La ubicación es muy buena, te permite moverte a muchos lugares y playas. La comunicación con Iker ha sido rápida y efectiva , nos recomendó varios sitios muy chulos.Informar que la casa no tiene ascensor ni microondas, a nosotros no nos importó pero está bien saberlo de antemano nmicroondas. P
Sandra C.
Yöpyi 8 yötä elokuussa 2024
10/10 Loistava
Laure G.
18.8.2024
Hyvää: Siisteys
Bien
....
Laure G.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024
10/10 Loistava
Stefanie L.
16.8.2024
Gern wieder
Sehr nette, hilfsbereite Vermieter, sofortige Antwort auf Fragen vor Ort, Einkaufsmöglichkeit im selben Gebäude im EG, sehr toller Strand im Ort..