Tervetuloa Acorn Falls!
Ihanteellisella paikalla sijaitseva viihtyisÀ A-runko on kadun toisella puolella Falls-rannalta Bass-jÀrvellÀ, kÀvelymatkan pÀÀssÀ Willow Creek-Devil's Slide -polun pÀÀstÀ ja vain 17 mailin pÀÀssÀ Yosemiten kansallispuiston etelÀsisÀÀnkÀynnistÀ. Acorn Falls varmasti ilahduttaa kaikkia sisÀÀn tulevia! Mökki on tÀydellinen valinta perheille, tyttöystÀvÀlle / ystÀvÀlle lomille, pariskunnille tai yksin matkustaville, jotka etsivÀt vÀhÀn hiljaista yksinÀisyyttÀ. Acorn Falls on mukava, tÀysin varusteltu huomaavilla mukavuuksilla ja ylellisillÀ viimeistelyillÀ.
Koti on hÀmmÀstyttÀvÀ ja ainutlaatuinen kietoa kannella paljon ulkona asumiseen. TÀydellinen paikka syntymÀpÀivÀjuhlia, morsiamen- ja vauva-suihkut, elokuvateatterit jne. Ota minuun yhteyttÀ ennen varausta. Tarvitsetko apua suunnittelussa tai haluatko concierge-palvelun? MeillÀ on paljon vaihtoehtoja loman aikana!
Valokuvaajat, jotka ovat kiinnostuneita valokuvauksista, ovat myös tervetulleita. Ota minuun yhteyttÀ saadaksesi lisÀtietoja.