Koko huoneisto

Apartment 07 - Windrose II by ruegenlotse

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Apartment 07 - Windrose II by ruegenlotse valokuvagalleria

Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Ulkopuoli
Televisio
Ulkoalueet
2 makuuhuonetta, Wi-Fi

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä58 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Keittiö
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Map
Binz, Mecklenburg-West Pomerania
  • Kurhaus Binz -kylpylä
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Binzin uimaranta
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Binzin laivalaituri
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Peenemünde (PEF)
    ‪130 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Apartment 07 - Windrose II by ruegenlotse

Huoneisto 7 sijaitsee pohjakerroksessa ja on sisustettu tyylikkäästi kaikilla mukavuuksilla, kuten täysin varustettu minikeittiö (uuni, astianpesukone, keraaminen induktio, mikroaaltouuni ja erilaiset pienet laitteet), joka on avoin oleskelutilaan. 1 makuuhuone, jossa parivuode, iso vaatekaappi ja taulutelevisio, 2. Makuuhuoneessa on kerrossängyt (2,00 x 0,90m). Kylpyamme suihkulla / WC: llä ja pesukone, jossa on kuivausrumpu. Rakkaudella kalustettu olohuone, ruokailutila, vuodesohva ja nojatuoli. Suuri taulutelevisio, soitin ja ilmainen Wi-Fi tarjoavat viihdettä kaikenikäisille. Erinomaisesti varustettu avokeittiö tarjoaa kaiken yhteiseen aamiais-, lounas- ja illallisaikaan koko perheen kanssa. Tällä asuinalueella raja lounaaseen terassille. 1 autopaikka saatavilla ilmaiseksi. kesäkaudella vain yhteys varauksia, katso käyttöaste !!

Talo Windrose 2 kunnostettiin kokonaan vuonna 2019 ja se sijaitsee keskeisellä paikalla merenrantakohteessa Binz.
Neljä huoneistoa on sisustettu suurta huomiota yksityiskohtiin ja niissä on noin 58m² asuintilaa.
Erinomainen sijainti etu sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä Schmachter-järvestä.
Se tarjoaa hiljaisia puistopenkkejä, lasten leikkikentän ja paljon luontoa.
Jalka, vain muutaman askeleen päässä, sinulla on hyvät ostosmahdollisuudet, monipuolinen gastronomia ja kaunis Binzin rantakatu, jossa on hienostunut kylpylä ja laituri.
Muutaman askeleen päässä täältä voit tuntea hienon Binzin hiekkarannan ja nauttia vertaansa vailla olevan Itämeren vesistä!
Puhdas auringonpaiste!
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Binzin uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja pation
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Binzin uimaranta ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sassnitzin satama
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint. 1 paikka)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä

Tekemistä

  • Vene
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 58 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Laitemaksu: 25 EUR per yöpyminen
  • Palvelumaksu: 10 EUR per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Apartment 07 Windrose II
07 Windrose Ii By Ruegenlotse
Apartment 07 - Windrose II by Ruegenlotse Binz
Apartment 07 - Windrose II by Ruegenlotse Apartment
Apartment 07 - Windrose II by Ruegenlotse Apartment Binz
16377_28905

Apartment 07 - Windrose II by ruegenlotse – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

9,6/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Sigrid K.

Hyvää: Siisteys

FW für 2 Personen empfehlenswert

Die Schlüsselübergabe erfolgte problemlos, Empfangsdame war sehr freundlich. Bei Ankunft war die Heizung bereits angestellt (Ende Mai), vielen DANK für diese Aufmerksamkeit! Grundausstattung vorhanden (Spülmittel, Trockentücher, Kaffeefilter und WC-Papier). Wohnung im guten Zustand, sehr gute Gesamtausstattung; Nachtlicht im Flur vorhanden. Kleiner Hinweis, Whg im EG - Fenster Terassentür nicht abschließbar! Kaffeemaschine sollte dringend mal entkalkt werden...Wir kommen sehr gerne wieder!!!!!
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025

8/10 Hyvä

Stefan G.

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Dr. Thomas und Karen D.

Hyvää: Siisteys

Schöne, moderne Wohnung

Schön eingerrichtet, gute Küche, zentrale Lage und kurzer Weg zum Meer. Wir haben die Zeit genossen.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Nils R.

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2024