Koko huoneisto

House Verando - Lomahuoneisto 101RB0, House Verando

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan House Verando - Lomahuoneisto 101RB0, House Verando valokuvagalleria

Ulkopuoli
Televisio, takka
Jääkaappi, uuni, astianpesukone, kahvin-/teenkeitin
Televisio, takka
Televisio, takka

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä63 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pysäköinti saatavilla
  • Takka
  • Näkymä rannalle

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Binz, Mecklenburg-West Pomerania
  • Place, Binzin uimaranta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Koloss von Prora -rakennus
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Rügenin museo ja Itä-Saksan armeijan museo Prorassa
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Airport, Peenemünde (PEF)
    ‪115 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

House Verando - Lomahuoneisto 101RB0, House Verando

Historiallisessa Binzprorassa voit nauttia arjen rauhasta laajoilla kävelyllä, meriäänillä ja retkillä lähellä olevaan luontoon. Suora rantapaikka kutsuu aurinkoa ja viipyä yhdessä. Leipuri tarjoaa päivittäin tuoreita rullia, italialainen herkullisia pizzoja ja pastaa sekä modernin oleskelutilan rapeaille salaateille ja herkullisille mehuille. Hissillä on pääsy helposti luettelossa olevaan rakennukseen.[nbsp] Ympärivuotinen sauna (kolikkokäyttöinen) varmistaa lisälepoa ja rentoutumista.

Lomahuoneisto 101RB0, Talo Verando:
Mukava ja moderni savuton asunto 101RB0 on 3. Talon yläkerrassa ja siihen voi majoittua jopa 4 henkilöä. 63 neliön huoneistossa on tilava parveke kohti Itämerta näkymä mäntymetsään. 2-huoneen huoneisto, joka on sisustettu huomiota yksityiskohtiin, tarjoaa erityisen miellyttävän oleskelun korkealuokkaisten kalusteidensa ansiosta. Huoneisto on jaettu käytävään, vaatehuone, tilava olohuone, makuuhuone, kylpyhuone ja moderni keittiö ruokailutila 4 hengelle. Olohuoneesta löydät mukavan oleskelualueen, jossa on korkealaatuinen Ligne-ruusuvuodesohva, taulutelevisio, WiFi, musiikkijärjestelmä ja takka, jossa on mukava oleskelualue. Täältä pääset viereiseen aamiaisparvekkeelle. Keittiössä on uuni, keraaminen liesi, jääkaappi, astianpesukone, kahvinkeitin, vedenkeitin, leivänpaahdin ja muut keittiön avustajat. Meren puolella olevassa makuutilassa on parivuode, iso vaatekaappi ja pimennyskankaat mukavan nukkumisen mahdollistamiseksi. Kylpyhuoneessa on lasinen sadesuihku, pesuallas- ja wc.[nbsp] Löydät katetun pysäköintitilan suoraan pysäköintihallista.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Binzin uimaranta. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja takan.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, takan ja parvekkeen
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla sauna
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Erlebnismuseum Wasserwelt ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Binzin uimaranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Sauna

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Sadesuihkupää

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä valtamerta

Tekemistä

  • Valinnaisia golfetuja
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 63 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Laitemaksu: 10 EUR per yöpyminen
  • Syöttötuoli: 10 EUR per yöpyminen
  • Kylpylämaksu: 12 EUR per yöpyminen
  • Pyyhemaksu: 10 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
House Verando - Apartment 101rb0, House Verando Binz
House Verando - Apartment 101rb0, House Verando Apartment
SU_6-117622+6-285144
House Verando - Apartment 101rb0, House Verando Apartment Binz

House Prora Bay, Whg. 0 – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Mario M.

Tolle Wohnung zu einer besonderen Zeit

Wohnung gut ausgestattet, mit Parkplatz. Verbesserungen wären "Jammern auf sehr hohem Niveau". Wir haben uns gut erholt. Im Sommer ist es sicher sehr viel mehr los und wann nerven alle, die mit kurz mal (drei Stunden) vorm Haus parken. So richtig schön ist es wohl erst, wenn die Bauarbeiten am Nachbarblock beendet sind.