Tämän hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
GOLDEN GATE HOTEL tarjoaa 23 ilmastoitua huonetta, joissa on espressokoneet ja ilmainen pullovesi. Vuoteissa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Huoneissa on LCD-televisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja tohvelit. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja kattotuulettimet. Jääkaappi, silitysrauta/-lauta ja pyyhkeiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
GOLDEN GATE HOTEL sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Centre Point Kemaman -ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Centre Point Kemaman -ostoskeskus ja Masjid Sultan Ahmad
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
Jääkaappi (pyynnöstä)
Mukavuudet
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
Siivouspalvelu pyynnöstä
Esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Ei hissiä
Ilmoitus ovikellosta ja puhelimesta
Kattoon kiinnitettävä nostolaite
Kylpyhuoneen hätänaru
Kyltit piste-/kohokirjoituksella
Matalalla olevat pistorasiat kylpyhuoneessa
Puhelimen esteettömyyslaitteet
Visuaalinen palovaroitin
Vivulliset ovenkahvat
Värisevä tyynyhälytys
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Tyynyvalikoima
Untuvapeitto
Ylelliset vuodevaatteet
Kylpyhuone
Hammasharja ja -tahna pyynnöstä
Lämmitetty kylpyhuoneen lattia
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Tohvelit
Vessapaperi
Viihdetarjonta
40–tuumainen LCD-televisio ja premium-kanavat
Ruoka ja juoma
Espressokeitin
Ilmainen pullovesi
Jääkaappi (pyynnöstä)
Kahvin-/teenkeitin
Vedenkeitin
Muuta
Hyönteispuitteet
Ilmastointi
Kattotuuletin
Lämmitys
Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
Työpöytä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 6.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.3
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: GOLDEN GATE HOTEL 24000 CHUKAI KEMAMAN TERENGGANU.
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
GOLDEN GATE HOTEL ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita on saatavilla 10.0 MYR:n suuruista maksua vastaan per yö.
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lisävuode: 10.0 MYR per yö
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: GOLDEN GATE HOTEL 24000 CHUKAI KEMAMAN TERENGGANU Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 72 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
GOLDEN GATE HOTEL Chukai
GOLDEN GATE HOTEL Aparthotel
GOLDEN GATE HOTEL Aparthotel Chukai
GOLDEN GATE HOTEL – arvostelut
Arvostelut
6,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 3 kautta 3 arvostelua
6–OK
3
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
4,0/10
Siisteys
5,4/10
Palvelut/mukavuudet
4,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
6/10 Kohtalainen
Bee Ni
4.2.2026
Huonoa: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
Staff is polite but the room is not really worth that price. Bed is not comfortable, everything are just too simple. Location wise is very good.