Huoneistohotelli
La Casa del Pintor
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan La Casa del Pintor valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Calle CIMADEVILLA, 12, Cudillero, Asturias, 33150
- Place, Palacio la Quinta de Selgasin museo3 min ajomatka
- Place, Aguilarin uimaranta6 min ajomatka
- Place, Cabo Vidion rantakalliot11 min ajomatka
- Airport, Oviedo (OVD-Asturias)14 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Romanttinen huoneisto kuvat

Romanttinen huoneisto
Avaa kaikki huonetyypin Häämatkahuoneisto kuvat

Häämatkahuoneisto
Avaa kaikki huonetyypin Superior-huoneisto kuvat

Superior-huoneisto
Tietoja majoituspaikasta
La Casa del Pintor
Huoneistohotelliyksiköt, joissa on keittiöt
Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti. Jokaisessa huoneistossa on taulutelevisio, digitaalikanavat ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ylelliset vuodevaatteet, untuvapeitto, ilmainen Wi-Fi sekä kahvin-/teenkeitin.
La Casa del Pintor tarjoaa 3 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). 49-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
La Casa del Pintor sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Tässä 2 tähden huoneistohotellissa on 3 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, taulutelevision ja täysikokoisen jääkaapin
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat terassi ja myyntiautomaatti
- Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Conchiquinan ranta
La Casa del Pintor tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja myyntiautomaatin. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Tämä huoneistohotelli on savuton.