Koko huoneisto

Laattalattiat, tilava rantahotelli w / oma parveke!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Laattalattiat, tilava rantahotelli w / oma parveke! valokuvagalleria

Älytelevisio
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Rannalla
Ulkopuoli
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä156 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Destin, FL
  • Place, Destin Beaches
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Morgan Sports Center
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Henderson Beach State Park
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Laattalattiat, tilava rantahotelli w / oma parveke!

Ilmainen rantapalvelu sisälsi 1. maaliskuuta - 31. lokakuuta!
Ilmainen Wifi

Hopeakuoret St. Croix 503 on kolmen makuuhuoneen kahden kylpyhuoneen osakehuoneisto, joka on laatoitettu koko avoimen konseptin olohuoneessa, jossa on suuri parveke, josta on näkymät rehevään lomakeskukseen ja Meksikonlahteen. Oleskelutilassa ja Persianlahden edessä olevassa makuuhuoneessa on lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat ja liukulasiovet, jotka antavat näkymät molemmille. Kaikilla vierashuoneilla on molemmat oma sisäänkäynti pohjoiseen päin olevaan parvekkeelle, josta on näkymät suuremmalle Destinin alueelle.

Kysy Lagoon-side Cabanasista! Cabanas on saatavana pienimmästä lisämaksusta, ja ne ovat aivan jättiläisen Lagoon-uima-altaan vieressä. Ne ovat hieno pako lämmöltä ja niissä on ilmastointi, mini-jääkaappi, puoli-kylpyamme ja kaapelitelevisio.

Vuodevaatteiden yhteenveto
Makuuhuone: King-vuode
Vierashuone: King-vuode
Vierashuone: Kaksi erillistä vuodetta
Olohuone: kuningatar vuodesohva

Tilava avoin pohjaratkaisu avautuu keittiöstä oleskelu- ja ruokailutiloihin suurelle Persianlahden edessä olevalle parvekkeelle. Oleskelualue tarjoaa mukavat, ylenmääräiset kalusteet ja taulu-tv: n. Vieressä on ruokailutila, johon mahtuu kuusi, ja aamiaisbaarissa on tilaa vielä kahdelle. Keittiö on täysin varustettu astiat ja keittiövälineet. Keittiö ja aamiaisbaari on päivitetty kauniilla laattojen backsplashilla. Asuntohuoneiston pääkäytävässä on iso pesukone, jossa on täysikokoinen pesukone ja kuivaaja.

Makuuhuoneessa on king-vuode, taulutelevisio, iso vaatehuone ja Master-kylpyhuone. Master-kylvystä löydät pitkän, yhden turhamaisuuden, poreallas ja kaakeloitu suihkukaappi penkillä.

King-vierashuoneessa on yksi king-vuode, taulutelevisio ja iso vaatekaappi. Twin-vierashuoneessa on kaksi erillistä vuodetta, taulutelevisio ja iso vaatekaappi. Vieraskylpyhuone sijaitsee suoraan molempien makuuhuoneiden välissä, ja siinä on turhamaisuus ja kaakeloitu suihkukaappi. Oleskelutilassa on Queen-vuodesohva isommille ryhmille.

Silver Shells Beach Resort ja kylpylä
Rannalla lomalla parhaimmillaan on mitä Silver Shells Beach Resort and Spa tarjoaa! Tämä Floridassa sijaitsevassa Destinissä sijaitsevassa lahden edessä sijaitsevassa aidatussa osakehuoneistossa on kauniit rannat, lahden puoleinen laguuniallas, lastenallas, leikkipaikka, poreallas, tenniskentät, kuntokeskus, eurooppalaistyylinen kylpylä, Ruth's Chris Steakhouse, tikin rantabaari ja grilli, sisä- / ulkouima-allas, grillausmahdollisuus, osoitettu katettu pysäköintialue ja lähellä nähtävyyksiä, ostosmahdollisuuksia ja ruokailupaikkoja - tällä ominaisuudella on kaikki!

Kohdealueen tiedot
Destin tunnetaan hyvin maailman onnellisimpana kalastajakylänä pääosin sen juurtensa vuoksi kalastuksen pääkohteena ja nopean pääsyn Meksikonlahden syville vesille. Destin on Floridan osavaltion suurin tilauskalastuslaivasto. Jos olet kiinnostunut syvänmeren kalastuksen vuokrauksesta - Destin on oikea paikka. Mutta Destinillä on paljon enemmän kuin vuokrakalastus. Destin on kehittynyt vuosien varrella parhaaksi ranta lomakohteeksi. Se on ehdottoman kaunis alue, jossa on sokerivalkoiset hiekkarannat ja smaragdinvärinen vesi. Itse kaupunki tarjoaa monia hyväpalkkaisia ostos-, ruokailu- ja viihdemahdollisuuksia. Suuri osa alueen kehityksestä on tehty luksuselämäntapojen mielessä. Destinillä on myös yksi vilkkaimmista yksityisistä lentokentistä maassa. Destinissa on paljon tekemistä, kuten vesipuistot, vesiurheilumahdollisuuksien vuokraus, purjelautailu, sukellus, snorklaus, moottoriveneily, purjehdus, kalastus, tennis, ostokset tai vain rentouttaminen vain yhdellä maailman kauneimmista rannoista. Hemmottele itseäsi upealla pienellä rannalla sijaitsevalla lomamatkalla - Destin, Florida, joka sijaitsee Floridan Panhandlessa.

Ammattimaisesti hallinnassa Compass Resorts
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Destin Beaches. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi sisäuima-altaan, kuntosalin ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja poreammeen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä, kuntosali ja leikkikenttä
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Destin Beaches ja Henderson Beach State Park
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sisäuima-altaan, porealtaan ja kuntokeskuksen. Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pyykinpesutilat ja hissin.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Sisäuima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Poreamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä

Tekemistä

  • 6 pickleball-ulkokenttää
  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Tennis
  • Koripallomahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Yksikön koko: 156 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Tile Floors, Spacious Beachfront Condo W/private Balcony! Destin
Tile Floors, Spacious Beachfront Condo W/private Balcony! Condo
114

Tile floors, spacious beachfront condo w/private balcony! – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 11 kautta 14 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 14 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 14 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 14 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 14 arvostelua

9,4/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

b k.

Hyvää: Siisteys
As advertised. No surprises. Very Clean like 10/10. That was the most striking thing. Overall Convenient. Recommended. Almost hotel like service feel. Responsive and onsite real people/staff to talk to. Large condo complex. Covered Garage parking spot about 10 feet to elevator. Which is about 20ft to condo front door at end of hallway. Condo is actually in middle area facing straight out to pool and ocean. Pool huge and avg 4ft deep and i think salt and super warm but this was july. Ocean warm too. U get 2 chairs and umbrella included and extra like 50 per additional set per day. Theres 3-5min walkable restaurant next door with huge lines and other side is the state park with more endless beach walking. Ideal spot. Kinda pricey but sleeping arrangement is good. Cons/requests: wish onsite store. There is grocery across street but gotta drive out and cant really walk there. Wish condo had basic pool floats or beach toys like boogie boards. Wish had bikes to use. Wish include beach towels and pool towels. Wish for big ice maker and outdoor mini grill.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Kelly L.

Hyvää: Siisteys

Gorgeous & Clean

The resort is awesome. The condo was gorgeous, clean, and comfortable for all!
Yöpyi 6 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Melanie M.

Hyvää: Siisteys

Spacious

Wonderful place to stay!
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Sara Beth R.

Hyvää: Siisteys

Relaxing

The property was very nice, clean and had what was needed for a family of 5. Beware of the bar stools, very wobbly. The chairs at the table were a little loose, with one not being able to be used at all. We had a great time and enjoyed the whole property while visiting. Would definitely recommend.
Yöpyi 5 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Patrick M., Albuquerque, NM

Hyvää: Siisteys

Beach Vacation

Nice property.
Yöpyi 6 yötä heinäkuussa 2024

10/10 Loistava

Carmen M.

Hyvää: Siisteys

Happy stay!

The overall stay was great, the property and the condos are updated, clean and well kept. The check-in process was easy and fast, I appreciated how helpful the front desk agent was and the spa experience was wonderful!
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2023

10/10 Loistava

Garrett R.

Hyvää: Siisteys

Loved it

It was a great experience for a honeymoon!
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2022

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys

Good place to stay

Make sure when you come to run a car here
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2022

10/10 Loistava

Enedina R.

Hyvää: Siisteys

August 2021

We had a wonderful stay. Everything was very clean, very comfy. I would definitely recommend this place.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2021

8/10 Hyvä

Carl H.

Beautiful beach and a great resort!

The resort property and beach were beautiful. It was amazing white sand with clear green water with beachside bar service by awesome staff. They had our chairs set up and ready to go everyday and were always accommodating. The unit we stayed in was very dated (older tile with stained grout in bathrooms, older furniture). Worn comforters on the beds which is always a little gross. We bought extra blankets at Walmart so we could get rid of the comforters. If we came again, we would choose a different unit.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2021

8/10 Hyvä

Stephanie P.

Unbelievable views!

You just can’t beat the views! The condo was nice, a little outdated from a decor perspective, the beds we’re comfortable, and the entire property management staff were excellent. Initially, we had some issues and miscommunication with the refrigerator. It was quickly resolved though! A+
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2021

10/10 Loistava

Jeff W.

Hyvää: Siisteys

Labor Day Family Fun

Property is amazing. Room was better than expected. Very very clean. Huge! Beach Bar was amazing! Pool was immaculate! We seriously cannot wait to stay in this unit again.
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2020

10/10 Loistava

Stephanie M.

Hyvää: Siisteys

Vacation stay

Everything was wonderful! The view was amazing! We really enjoyed our stay. The only issues we had was a small burn on the master bedroom carpet, the outside table wobbled pretty badly, the sliding glass door won’t lock and the guest bathroom door won’t lock. We are typically not complainers but just thought these things might not be known by the owner. It could enhance the next patrons experience. Thank you! The Myers family

10/10 Loistava

Paulette F.

Beautiful view!! The unit itself was roomy for the eight of us

Beach access was great and the pool area was clean and family friendly
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2017