Koko loma-asunto

Lomatalo järvinäköala lähellä Dranskeä - loma-asunto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lomatalo järvinäköala lähellä Dranskeä - loma-asunto valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Sisätilat
Televisio, takka
Televisio, takka
3 makuuhuonetta, vauvan matkasänky

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone8 henkilöä140 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Takka

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Dranske, Mecklenburg-West Pomerania
  • Place, Nonnevitzin uimaranta
    ‪15 min ajomatka‬
  • Place, Breegen satama
    ‪15 min ajomatka‬
  • Place, Breege-Juliusruhin ranta
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lomatalo järvinäköala lähellä Dranskeä - loma-asunto

Talo Lancken Dranske auf Rügen on paikallaan tyypillisesti peitetty oljilla. Se on rakennettu vuonna 2009 ja tarjoaa jopa 8 henkilöä tarpeeksi tilaa.    Lomatalo on sauna, jossa on tilaa jopa 4 henkilöä, kolme pysäköintipaikkaa, iso terassi ja lyhyen kävelymatkan päässä hiekkarannalta Itämeren, joka on vain 400 metrin päässä.   Koska talo on korkea pankit, olet ylempi huoneet upeat näkymät Itämeren saarelle Hiddenseen.   Hyvin lähellä House of monet hyvin kehittynyt pyörätiet pohjoisosassa saaren Rügeniin kulkee. Ostos- ja ruokailumahdollisuudet sijaitsevat lähellä olevissa Dransken, Wiekin ja Altenkirchenin kaupungeissa.

House:
Talo Lanckenissa, Rügenissä, on noin 140 neliömetriä ja ulottuu kerrosten yli.  Alimmassa kerroksessa talossa on tilava olohuone ja ruokailutila, jossa on viihtyisä oleskelutila ja takka, satelliitti-TV, radio / CD ja DVD. Suuret ranskalaiset ikkunat tarjoavat runsaasti luonnollista valoa ja samalla uloskäynnin talon suurelle terassille. Moderni keittiö on kompett varustettu keraaminen liesi ja uuni ja astianpesukone. Käytössä erillinen ruokailutila on tilaa jopa 8 henkilöä. Myös pohjakerroksessa on kylpyhuone, jossa suihku ja wc. Kohdassa 1. Kerroksessa on kaksi makuuhuonetta, joissa parivuode ja vuodesohva, lisäksi myös kylpyhuone suihkulla / WC ja kylpyamme. Ylimääräisessä huoneessa on sauna, joka sopii noin 4 henkilölle. Ullakolla on kolmas makuuhuone, jossa 3 erillistä vuodetta. Pyynnöstä voidaan toimittaa matkasänky ja syöttötuoli, myös pesukone on saatavana. Yhteensä kolme autoa voi pysäköidä omaisuutta. Tupakointi on kielletty asunnon Ruegen.

Saapuminen on mahdollista klo 16.00-19.00 ja lähtöä klo 07.00-10.00.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Goosin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa keittiön ja takan.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja takan
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla sauna
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nonnevitzin uimaranta ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Goosin ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan, terassin ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Sauna

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint 3 paikkaa)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä merta

Tekemistä

  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 140 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

House House Lake Dranske Dranske auf Rügen
Lake Dranske Dranske auf Rügen
Dranske Dranske auf Rügen
House House Lake Dranske
House House Lake in Dranske
House Dranske House Dranske
Holiday House Lake View Near Dranske - Holiday House Dranske
37333

Holiday house lake view near Dranske - holiday house – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Uwe F.

Yöpyi 7 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Scarlett R.

Hyvää: Siisteys

Schönes Objekt

Wir haben das Haus für eine Woche als Familie gebucht, es war genug Platz für fünf Personen, ausgelegt ist das Haus für neun Personen plus Babybett. Das Haus verfügt über einen großen Wohn und Essbereich mit Küche. Die Schlafräume sind geräumig und die Betten bequem. Es gibt zwei Badezimmer mit Dusche und eins sogar mit Wanne ausgestattet. Das Haus verfügt über eine Sauna. Die Ostsee ist vom Haus aus zusehen. Die Lage verleitet zu schönen Spaziergänge am Strand oder Zu Kap Arkona. Gerne wieder.
Yöpyi 6 yötä joulukuussa 2021