Apartments Anka sijaitsee Trstenossa, hiljaisessa pienessä paikassa, jossa on kauniita rantoja, viehättäviä kahviloita ja ravintoloita, vain 25 minuutin ajomatkan päässä Dubrovnikin vanhastakaupungista.
Apartments Anka tarjoaa kaksi majoitusyksikköä. Jokaisessa yksikössä on kalustettu parveke, ilmastointi ja oma kylpyhuone, jossa suihku ja hiustenkuivaaja. Ilmainen WiFi tarjotaan kiinteistön kautta.
Vieraille tarjotaan ilmainen julkinen pysäköintialue.
Tämä sijainti on täydellinen vieraille, jotka rakastavat nauttia auringosta ja merestä, ollessa lähellä matkailukeskusta, mutta riittävän kaukana väkijoukkojen välttämiseksi ja rauhan ja yksityisyyden säilyttämiseksi.
Kiinteistö sijaitsee vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä lähimmästä rannasta. Erilaisia ravintoloita ja baareja löytyy rannalta.
Dubrovnikin linja-autoasema ja lauttasatama, jotka yhdistävät mantereen eri Dalmatian saariin, ovat 17 km: n päässä, kun taas Dubrovnikin lentokenttä on 37 km: n päässä.
Tässä yhden makuuhuoneen huoneistossa on kalustettu parveke, josta on näkymä Adrianmerelle, ilmainen WiFi ja ilmastointi. Makuuhuoneessa on parivuode, kun taas olohuoneessa on sohva ylimääräisille vieraille ja se yhdistetään keittiöön ja ruokailutilaan. Keittiössä on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni, vedenkeitin ja kahvinkeitin. Huoneistossa on myös oma kylpyhuone suihkulla ja hiustenkuivaajalla.
Vieraille tarjotaan ilmainen julkinen pysäköintialue.
Ilmainen julkinen pysäköinti on saatavilla 30 metrin päässä majoituspaikasta.
Vieraat voivat käyttää jaettua takapihan terassia, jossa on grilli.
"ilmainen wifi"