Koko huoneisto

World's End Historic 2 bed Royal Mile

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan World's End Historic 2 bed Royal Mile valokuvagalleria

Kaupunkihuoneisto | Oleskelualue | 32–tuumainen taulutelevisio, jossa digitaalikanavat
Kaupunkihuoneisto | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, uuni, liesi, leivänpaahdin
Kaupunkihuoneisto | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, uuni, liesi, leivänpaahdin
Kaupunkihuoneisto | 2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vauvansängyt, ilmainen Wi-Fi
Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pyykinpesu
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1/4 World's End Close, Edinburgh, Scotland, EH1 1TB
  • Place, Royal Mile
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, St. Giles' Cathedral
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Grassmarket
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Edinburgh (EDI)
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

World's End Historic 2 bed Royal Mile

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on taulutelevisio, digitaalikanavat ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ilmainen Wi-Fi ja sadesuihku. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. 32-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat. Siivous on saatavilla pyynnöstä.

World's End Historic 2 bed Royal Mile sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Royal Mile. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja olohuoneen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Royal Mile ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Princes Street
World's End Historic 2 bed Royal Mile tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä 4 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänky on saatavilla 3 GBP:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • 150 GBP:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vauvansänky: 3 GBP per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

World's End Historic 2 bed Royal Mile Apartment
World's End Historic 2 bed Royal Mile Edinburgh
World's End Historic 2 bed Royal Mile Apartment Edinburgh

World's End Historic 2 bed Royal Mile – arvostelut