Koko huoneisto

Kaunis upouusi huoneisto kävelymatkan päässä rannalta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kaunis upouusi huoneisto kävelymatkan päässä rannalta valokuvagalleria

Ruokailu
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkoalueet
Ulkopuoli

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
el campello, Valencian Community
  • Place, Campello (ranta)
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Carrerlamarin ranta
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Almadravan ranta
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Alicante (ALC-Alicanten kansainvälinen lentoasema)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kaunis upouusi huoneisto kävelymatkan päässä rannalta

Tämä super duplex, jossa on 3 vuodepaikkaa, on erinomainen tyyliin ja portaisiin, jotka johtavat kolmanteen makuuhuoneeseen. Jos se on haaveillut merinäkymät etsit, niin tämä on omaisuutta sinulle! Tämä kolmas kerroksinen huoneisto sijaitsee El Campellon kultaisen hiekkarannan ensimmäisellä rivillä ja tarjoaa upeat näkymät Välimeren rannikolle. Valoisassa ja ilmavassa olohuoneessa on kermanvärinen nahkasohva ja suuri taulu-tv. Syötä uusi keittiö rakennuksen kaaren kautta, jossa sinulla on uusia laitteita käden ulottuvilla. Näihin kuuluvat sisäänrakennettu Bosch-uuni ja mikroaaltouuni, sisäänrakennettu keittotaso ja erittäin suuri liesituuletin, sisäänrakennettu Bosch-astianpesukone, pehmeä sulkeutuvat laatikot, nykyaikaiset säilytysyksiköt ja kaksinkertaiset pyöreät ruostumattomasta teräksestä valmistetut lavuaarit. Standardina on leivänpaahdin, kahvinkeitin ja juicer. Nauti upeista merinäkymistä aamiaisen, lounaan ja illallisen aikana. Poistu antelias parvekkeelle ja tunne stressi poistuu nauttien upeista Välimeren näkymistä. Rentoudu aurinkotuoleilla ja nauti cocktailin katsellen auringonlaskua satamaan. Makuuhuoneessa on tilava ja valoisa kahden hengen huone, jossa on kaihtimet ja suuri ilmastointilaite. Ranskalaiset ovet avautuvat kalustettu parveke. Kylpyhuone on erittäin moderni kylmällä kulma-suihkuyksiköllä ja sisäänrakennetulla turkoosi pesuallas turhamaisuus. Tilava liukuva vaatekomerolla on peilit ja runsaasti säilytystilaa. Toisessa makuuhuoneessa on kaksi erillistä vuodetta ja ilmastointi, johon kuuluu kalustettu parveke. Peilit ja liukusäätimet tarjoavat suuren varastointikapasiteetin. Makuuhuone kolme, olohuoneen ulkopuolella, on huone ullakolla, jossa on kaksi erillistä vuodetta, seinäloutaset, ilmastointi ja varastointi. Pääsy on portaiden kautta, jossa on kaide. Kaunis pesutupa on näköala patioon ja siinä on uusi Zanussi-pesukone, silitysrauta ja -lauta, pesuallas, siivousvälineet jne.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Campello (ranta). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Campello (ranta) ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Carrerlamarin ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Hummeri-/rapukattila
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Yksikön koko: 100 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 2 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero AT-473410-A
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Beautiful Apartment Front Beach el campello
Beautiful Apartment Front Beach
Beautiful Front Beach el campello
Beautiful Front Beach
Beautiful In Front Of The
Beautiful Apartment in Front of the Beach Apartment
Beautiful Apartment in Front of the Beach El Campello
Precioso Apartamento Completamente Nuevo a pie de la Playa
Beautiful Apartment in Front of the Beach Apartment El Campello

Beautiful apartment in front of the beach – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Dionisio P.

Hyvää: Siisteys

Eccellente

Bellissimo appartamento molto ben curato e dotato di tutti gli accessori per la casa con una splendida vista sul mare. Grazie anche a Sebastian per il bellissimo soggiorno
Yöpyi 7 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Rafal S.

Hyvää: Siisteys

Super!!!

A very nice apartment. Air conditioning in every room. Close to the beach and the promenade with lots of restaurants, bars and shops. In the vicinity (4 minutes) grocery stores. You can definitely come without a car. Public transport from the airport is very convenient. I definitely recommend it. Only a small detail to the manager - we arrived during siesta, because this was our plane, in the heat and with our luggage we reached the apartment. It turned out we had nothing to drink and the shop was closed. That is why I suggest that you supply the apartment with a welcome bottle of water, cola and maybe wine.
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2022

8/10 Hyvä

luisa m.

Casa nueva, con maravillosas vistas, agradable y limpia.Cerca de restaurantes y supermercados.

Lo que mas: casa completamente nueva, vistas, cerca de todo, limpia y muy agradable de vivir. Lo que menos: Formas y educación del arrendador. Surgieron algunos inconvenientes ( falta de productos de limpieza y de perchas, no había bolsas de basura ni papel higiénico etc), y no me llamo,se limitaba a mandarme wasaps cada vez con peor tono. Con una llamada se hubieran solucionado. Muy malas formas. Clara falta de interés, se notaba no era el dueño. El dormitorio de arriba no tenia luz natural y las escaleras muy empinadas ( abstenerse niños pequeños o gente de edad) En general nos gusto mucho , lo recomiendo, pero el dueño debería cambiar de arrendador o empresa se lo gestiona.Nos hizo sentir muy mal.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2019