Casa Jomy - Neptuno - Coveta Fuma - El Campello
6 henkilöÀ Lomakoti Alicantein ja Benidormin vÀlillÀ Espanjassa
Vain 15 minuutin pÀÀssÀ Alicanten lentokentÀltÀ, suoraan rannikolla, 100 metrin pÀÀssÀ rannasta ja uima-altaalla.
ViihtyisÀ remontoitu 6 hengen loma-asunto, joka on varustettu kaikilla mukavuuksilla; Pesukone, Astianpesukone, Wifi, NL TV, Ilmastointi,
Mukava loma? Tai horrostilassa jonkin aikaa?
Tule rentoutumaan ja rentoutumaan lomamökissÀ kauniissa Coveta Fuman kaupungissa, joka kuuluu El Campelloon
TÀmÀ kylÀ sijaitsee Espanjan Costa Blancassa, ja se on tÀydellinen ilmasto, keskimÀÀrin 300 aurinkoista vuodessa vuodessa ja julistanut alueen terveenÀ ilmastolle Euroopassa.
Talomme on 3 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta, kattoterassi, parveke ja katettu terassi. 2 makuuhuonetta + 1 kylpyhuone / wc pohjakerroksessa, 1 makuuhuone + kylpyhuone / wc kattoterassilla pÀÀsee ulkopuolelta
Talomme on varustettu:
- langaton internetyhteys
- Ylellinen keittiö, jossa kaikki tarpeet
- JÀÀkaappi-pakastin
- pesukone, astianpesukone, uuni, mikroaaltouuni
- Hollannin satelliittijÀrjestelmÀ (TV)
- Ilmastointi (kylmÀ ja kuuma) koko talossa
- Takka ja lÀmmitys (kaasu)
- 1 terassi oleskelutilassa
- 2 terassia, joissa on puutarhakalusteet (kattoterassi)
- Nostetut WC: t
- LĂ€mmitys kylpyhuoneessa
- SĂ€ngyt ja vuodevaatteet
- Pyyhkeet ja rantapyyhkeet
- Uima-allas
- Ranta 100 metrin pÀÀssÀ
Olohuoneesta on kaunis nÀkymÀ puutarhaan, jossa on palmuja ja sitruunapuita. Etupuolelta ja kattoterassilta on kaunis nÀkymÀ merelle.
On uima-allas ja talomme on noin 100 metrin pÀÀssÀ rannasta.
Voit ottaa aurinkoa ja uida tÀÀllÀ, melkein aina nauttia hyvistÀ sÀÀstÀ ja ystÀvÀllisistÀ ihmisistÀ!
KylÀssÀ on useita kodikkaita kahviloita ja ravintoloita kÀvelyetÀisyydellÀ.
Haluatko etsiÀ vÀkijoukkoja? TÀmÀ voidaan tehdÀ o. A. Benidorm / Alicante, josta pÀÀset autolla tai raitiovaunulla.
On runsaasti golfia, ei ole vÀhemmÀn kuin 15 golfkenttÀÀ, joista osa on puoli tuntia. On huvipuistoja, jotka kaikki ovat saatavilla raitiovaunulla ja muutaman minuutin bussilla.
Sijainti tarjoaa upean mahdollisuuden rentoutua tai lÀhteÀ seikkailuun Espanjan kauniissa osassa.
Helposti saatavilla Transavia, Ryanair, Thomas Cook, Jetair, Vueling.
Toivottavasti toivotamme sinut tervetulleeksi pian!
Onko sinulla kysyttÀvÀÀ?
Mail tai soita meille, voimme myös olla palveluksessamme varaus auton vuokraus ja lentoliput.
terveisin,
Perhe Zagers van Veldhoven