Koko huoneisto

Huoneisto 1 yläkerrassa, 65 m², 2-4 hengelle, 2 sep. Makuuhuone ja parveke

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto 1 yläkerrassa, 65 m², 2-4 hengelle, 2 sep. Makuuhuone ja parveke valokuvagalleria

Jääkaappi, uuni, liesi, astianpesukone
Ulkopuoli
2 makuuhuonetta, internet, vuodevaatteet
Ruokailu
Televisio

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä65 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Aamiainen saatavilla
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Grabenstätt, Bavaria
  • Place, Chiemjärvi
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Mirabellin palatsi
    ‪43 min ajomatka‬
  • Place, Königssee
    ‪55 min ajomatka‬
  • Airport, Salzburg (SZG-W.A. Mozart)
    ‪37 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneisto 1 yläkerrassa, 65 m², 2-4 hengelle, 2 sep. Makuuhuone ja parveke

Viihtyisä talo, jossa on huoneistot tai Huoneet, joissa on parveke tai terassi, sijaitsevat Grabenstättin keskustassa, Chiemsee-alueen ja Baijerin Alppien välissä. Ihanteellinen lähtökohta urheilutapahtumille joka kausi. Meidän puutarha, jossa on terassi, kutsuu sinut viihtyisään grillipaikkaan. Metsän keskellä sijaitsee idyllinen Tüttensee. On mahdollista uida toukokuusta syyskuuhun. Talvella voit käpertyä, luistella ja hiihtää. Sled vuokraus mahdollista lähistöllä. Nouto rautatieasemalta on mahdollista.  
Viihtyisä huoneisto sijaitsee 1. kerroksessa. Kerroksessa on parveke ja sen pinta-ala on noin 65 neliömetriä. Siihen mahtuu 2-5 henkilöä. Pieni käytävä johtaa kylpyhuoneeseen, jossa on suihku ja wc sekä yksi kahdesta erillisestä makuuhuoneesta ja keittiöstä. Uudessa keittiössä, jossa on astianpesukone, voit valmistaa herkullisia ruokia. Ja olohuoneessa, jossa on ruokailutila, voit maistella herkkujasi. Keittiöstä pääsee myös toiseen makuuhuoneeseen, jossa voit rentoutua tapahtumarikkaasta päivän lomasta. Lasten syöttötuoli ja pinnasänky voidaan käyttää pyynnöstä. Huoneistossa on massiivipuiset huonekalut.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Chiemjärvi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi aamiaisen (lisämaksusta). Huoneistossa tarjoaa keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja vuodesohvan
  • Aamiainen saatavilla lisämaksusta
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Chiemjärvi ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Parker Outdoor
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Uuni

Ruokailu

  • Aamiainen saatavilla lisämaksusta

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 65 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

DEU00000060001379106_DEU00000060001379766
Holiday Flat

Ferienwohnung 1 im Obergeschoss, 65 qm, für 2 bis 4 Personen, 2 sep. Schlafzimmer und Balkon – arvostelut