Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Apartamentos EL Wala
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Apartamentos EL Wala valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä40 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Hervás, Cáceres
- Place, Santa Marían kirkko2 min kävelymatka
- Place, Museo Pérez Comendador-Leroux3 min kävelymatka
- Place, Museo de la Moto y El Coche Clásico3 min kävelymatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hervas Centro Apartment IDEAL FOR FAMILIES 6 Adults 2 children
Hervas Centro Apartment IDEAL FOR FAMILIES 6 Adults 2 children
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmastointi
- Ulkotilat
Tietoja majoituspaikasta
Apartamentos EL Wala
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, vuodesohva, patio ja ruokailualue. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Huoneissa on kalusteina vuodesohva ja ruokailupöytä. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Santa Marían kirkko. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden k äyttöön esimerkiksi keittiön ja pation.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja patio
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Santa Marían kirkko ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Museo Pérez Comendador-Leroux
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








