Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Centra Residences at Nasa City
Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, kuntosali ja sauna. Lisäksi majoituspaikassa on lastenallas ja puutarha. Jokaisessa huoneistossa on taulutelevisio, kaapelikanavat ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, parveke ja oleskelualue.
Centra Residences at Nasa City tarjoaa 3 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Huoneissa on oleskelualue ja myös ty öpöytä. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Taulutelevisio, kaapelikanavat.
Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat sauna ja kuntosali.
Centra Residences at Nasa City sijaitsee lähellä kohdetta Paradigm Mall Johor Bahrun ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan ja kuntosalin. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 3 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja parvekkeen.
Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja parvekkeen
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali ja sauna
Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Johor Bahru City Square (aukio) ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta AEON Tebrau City (ostoskeskus)
Centra Residences at Nasa City tarjoaa asiakkaidensa käyttöön lastenaltaan, ulkouima-altaan, saunan ja kuntokeskuksen.
Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Sauna
Ulkouima-allas
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
Lastenallas
Keittiö
Astianpesukone
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Lisä-/varavuode: MYR 25 per yö
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Ilmaiset hygieniatuotteet
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Oleskelutilat
Erillinen oleskelualue
Erillinen ruokailualue
Olohuone
Viihdetarjonta
Taulutelevisio ja kaapelikanavat
Ulkotilat
Parveke
Piha
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Työtilat
Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Tekemistä
Kuntosali
Lastenallas
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
3 majoitustilaa
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita on saatavilla 25 MYR:n suuruista maksua vastaan per yö.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Siivousmaksu: 65 MYR per huone per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lisävuode: 25 MYR per yö
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 21.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Centra Residences Nasa City Apartment Johor Bahru
Centra Residences Nasa City
Centra Resinces Nasa City Joh
Centra Residences at Nasa City Apartment
Centra Residences at Nasa City Johor Bahru
Centra Residences at Nasa City Apartment Johor Bahru