Nauti rentouttavasta lomastasi lomapuistossa OstseeResortOlpenitz. Vain muutaman metrin päässä Itämerestä ja kauniilta hiekkarannalta on tämä kaunis skandinaaviseen tyyliin sisustettu puutalo.
Talon pohjakerroksessa on kaksi kolmesta makuuhuoneesta ja iso, parvelin kaltainen oleskelu- ja ruokailutila. Oleskelutilassa on vielä neljä s änkyä, joten jos taloa käytetään enimmäismäärällä ihmisiä, olohuoneessa on tilaa vähän.
Korkeat katot ja suuret panoraamaikkunat tarjoavat runsaasti valoa ja anteliaita elämäkokemuksia. Viereisellä terassilla voit nauttia auringosta tai rentoutua. Kylminä päivinä voit tehdä itsestäsi mukavan lieden edessä.
Talossa on 3 televisiota, joten huonollakin säällä on riittävästi viihdettä.
Pohjakerroksen kylpyhuoneessa on infrapunasauna. Täällä voit lämmetä pitkän kävelymatkan jälkeen Itämerellä.
Lomastasi lomalla on saatavana pesukone ja kuivausrumpu.
Joustavan päivittäisen hintajärjestelmän ansiosta on tarjolla kaikille budjeteille ja lomamuodoille spontaanista lyhyestä matkasta, pitkästä viikonloppusta, pitkästä, rentouttavasta kesälomasta tai tauosta hiljaisempaan sesongin ulkopuolelle, kun Itämeren rannat tarjoavat lisätilaa ja talo on niin kodikas on.
Koska talot sijaitsevat suoraan rannikolla, pyydämme teitä ymmärtämään, että terassikalusteet ovat saatavana vain kesäkuukausina; Talvikuukausina sinut sijoitetaan turvallisesti usein voimakkaan tuulen takia. Huomaa, että kalastus satama-alueella ei ole sallittua.
*** Huomaa, että OstseeResort Olpenitz on vielä rakenteilla. Rakenteilla olevien talojen takia ulkoalue ja rakennustiheys voivat muuttua jatkuvasti ja poiketa kuvista. Vuokrahinta on jo laskettu tämän rakennustilanteen perusteella; muita alennuksia ei oteta huomioon. ***
- Pysäköinti a. d. Perus / ilmaiseksi
- Rakennustyöt lähellä
- Vuodevaatteet / pyyhkeet. (Mukana)
- Pinnasänky: 1
- Lemmikkieläimet: 2