Hitou Bunbuku No Yu

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hitou Bunbuku No Yu valokuvagalleria

Puinen mökki, jossa on laatoitettu katto, suuret ikkunat ja näkymä metsäiselle rinteelle.
Perinteinen japanilainen portti, jossa on punainen katto ja koristeellisia kaiverruksia, ja sen ympärillä kukkivat kirsikkapuut.
Kerrossängyllä varustettu huone, jossa on puuseinät ja ikkuna.
Sisätilat
Sekalaista

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
532 Obuchi, Kasama, Ibaraki Prefecture, 309-1604
  • Place, Kasama Tsutsujin puisto
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Kasama Inarin pyhäkkö
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Kasaman Nichidon taidemuseo
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Ibaraki (IBR)
    ‪54 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hitou Bunbuku No Yu

Hitou Bunbuku No Yu sijaitsee lähellä kohdetta Kasama Tsutsujin puisto.
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kasama Inarin pyhäkkö ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kasama Tsutsujin puisto

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Hitou Bunbuku No Yu – arvostelut