Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan J-Boutique Hotel valokuvagalleria





Arvostelut
8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

88 Phothisan Rd, Khon Kaen, Chang Wat Khon Kaen, 40000
- Bueng Kaen Nakhonin puisto12 min kävelymatka
- Khon Kaenin keskusaukio4 min ajomatka
- Khon Kaen University5 min ajomatka
- Khon Kaen (KKC)13 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Perhestudio, parveke kuvat

Perhestudio, parveke
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone, 2 parisänkyä, parveke kuvat

Deluxe-huone, 2 parisänkyä, parveke
Avaa kaikki huonetyypin Yhden hengen perushuone, 1 makuuhuone, parveke, kaupunkinäköala kuvat

Yhden hengen perushuone, 1 makuuhuone, parveke, kaupunkinäköala
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-studio, 2 parisänkyä, parveke, kaupunkinäköala kuvat

Deluxe-studio, 2 parisänkyä, parveke, kaupunkinäköala
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Le Cassia Hotel
Le Cassia Hotel
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
4.4 kautta 5, Loistava, 30 arvostelua
Hinta on 26 €
sisältää verot ja maksut
22.10.–23.10.
Tietoja majoituspaikasta
J-Boutique Hotel
Huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee kohteen Bueng Kaen Nakhonin puisto lähellä
Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmaiset polkupyörät, puutarha ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on juhlasali. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi, parveke ja ruokailualue. Asiakkaiden käytössä on televisio, hiustenkuivaaja ja työpöytä.
J-Boutique Hotel tarjoaa 22 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Huoneissa on erillinen ruokailualue ja myös työpöytä. Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle). Siivous on saatavilla päivittäin.
Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on ilmaiset polkupyörät.
J-Boutique Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Wat Pho Ban Nontan. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta). Tässä 2,5 tähden huoneistohotellissa on 22 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja parvekkeen.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen, ruokailualueen ja television
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Majoituspaikan alueella on tarjolla ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bueng Kaen Nakhonin puisto ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ton Tannin markkinat
J-Boutique Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Asiakkaat voivat nauttia buffetaamiaisen joka päivä lisämaksusta.