Koko loma-asunto

A2-apartment 50m From the Beach With the sea View

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan A2-apartment 50m From the Beach With the sea View valokuvagalleria

Huoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva | Ulkopuoli
Huoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva | Ulkoalueet
Huoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva | Ilmakuva
Huoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Huoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi

Arvostelut

4,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Korcula, Dubrovnik-Neretva
  • Place, Banjen ranta
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, ACI Korčulan satama
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Korčulan vanha kaupunki
    ‪7 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

A2-apartment 50m From the Beach With the sea View

Viihdyttävä rantamajoituspaikka lähellä kohdetta Korčulan vanha kaupunki
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Loma-asunnossa on takka sekä ilmainen Wi-Fi ja keittiö. Asiakkaiden käytössä on televisio, digitaalikanavat sekä pyykinpesukone/kuivausrumpu ja jääkaappi.
Lomakoti tarjoaa 3 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on takka ja pyykinpesukone/kuivausrumpu. Huoneessa on parveke. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Satelliittikanavat takaavat viihteen.

Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Korčulan vanha kaupunki. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Tässä 3 tähden loma-asunnossa on 3 kotia. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja takka
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Banjen ranta ja Stari Gradin tasanko
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Käytännöt

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvät ilmaiseksi

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.40 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.70 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.90 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.95 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Siivousmaksu: 0 EUR per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

A2 50m From The With The Sea
A2 apartment 50m From the Beach With the sea View
A2-apartment 50m From the Beach With the sea View Korcula

A2-apartment 50m From the Beach With the sea View – arvostelut

Arvostelut

4,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

Tim

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

How about a lock box rather than a phone call?

As a US traveller, my cell service is spotty at best in Croatia. But this place requires you ping them in real time to get the key. I told him exactly when we were showing up but he wasn’t ok with meeting based on that, so my kids sat in the sun while I begged shop keepers for access to WiFi so I could say “I am where I said I would be at the time I said I would be there!”. They need to make this process more internet friendly or just show up on time. Paying my money but then explaining to my kids why we were not sure if we had housing was awkward and unnecessarily difficult. Having said all that - great location and cute flat on the beach in a nice neighbourhood. Just started out disappointingly..
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2021