Koko loma-asunto

Kyoto Stay SAKURA Toji South 1

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 valokuvagalleria

Ulkoalueet
Sisätilat
Ilmainen Wi-Fi
Jääkaappi, mikroaaltouuni
Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Siivous

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
83-4 Yotsuzukacho, Minami-ku, Kyoto, Kyoto, 601-8474
  • Place, Tō-ji
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Nintendo World Headquarters (rakennus)
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Place, Kawaramachi-katu
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Airport, Osaka (ITM-Itami)
    ‪58 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kyoto Stay SAKURA Toji South 1

Pyykinpesutilat ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän loma-asunnon palveluihin. Kodissa on asiakkaiden käytössä jääkaapit, mikroaaltouunit, ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisiot. Asiakkaiden käytössä on suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Ilmastoiduissa huoneissa on ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on taulutelevisio. Siivous on saatavilla päivittäin.

Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tō-ji. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Kaikki kodit tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevisiot.
  • Ilmastoidut kodit, joissa asiakkaille on tarjolla taulutelevisiot, jääkaappi ja mikroaaltouuni
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen matkatavarasäilytyksen
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kawaramachi-katu ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kyoto Tower
Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Kyoto Stay Sakura Toji 1 Kyoto
Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 Kyoto
Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 Private vacation home
Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 Private vacation home Kyoto

Kyoto Stay SAKURA Toji South 1 – arvostelut