Hotel Anker

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hotel Anker valokuvagalleria

Ravintola
Ulkopuoli
Kahden hengen huone | Äänieristys, ilmainen Wi-Fi
Päivittäinen buffetaamiainen (8 EUR per henkilö)
Äänieristys, ilmainen Wi-Fi

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Aamiainen saatavilla
  • Baari

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Frankfurter Strasse 59, Linden, 35440
  • Place, Lang-Goensin kirkko
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Greifensteinin linna
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Mathematikum
    ‪8 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Yhden hengen huone

  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky

Kahden hengen huone

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Anker

Ravintola, baari/aulabaari ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti.
Hotel Anker tarjoaa 9 huonetta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
Hotel Anker sijaitsee lähellä kohdetta Lang-Goensin kirkko. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit tilata itsellesi syötävää majoituspaikan ravintolassa tai vaihtoehtoisesti nauttia juoman sen baarissa/loungessa
  • Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen matkatavarasäilytyksen
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lang-Goensin kirkko ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Greifensteinin linna
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Hotel Anker tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja hissin. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3 tähden hotelli on savuton.

Asiakkaat voivat nauttia buffetaamiaisen joka päivä lisämaksusta.
Majoituspaikassa on ravintola.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Meno-paluulentokenttäkuljetukset (lisämaksusta)
  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta: 8 EUR per aikuinen ja 8 EUR per lapsi
  • Baari/aulabaari
  • Ravintola

Perheystävällinen

  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Ulkotilat

  • Puutarha

Esteettömyys

  • Hissi

Muuta

  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Kylpyamme tai suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Muuta

  • Lämmitys
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 12.00–22.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvät ilmaiseksi

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 8 EUR aikuisille ja 8 EUR lapsille

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn ja lisä-/varavuoteen
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 12.00–22.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Hotel Anker Linden
Anker Linden
Hotel Anker Hotel
Hotel Anker Linden
Hotel Anker Hotel Linden

Hotel Anker – arvostelut