Koko huoneisto

Be London - Chancery Lane Apartments

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Be London - Chancery Lane Apartments valokuvagalleria

Luksusparitalo, pohjakerroksessa | Näkymä huoneesta
Luksusparitalo, pohjakerroksessa | 2 makuuhuonetta, yksilöllisesti sisustettu, yksilöllisesti kalustettu
Luksusparitalo | 2 makuuhuonetta, yksilöllisesti sisustettu, yksilöllisesti kalustettu
Luksusparitalo, pohjakerroksessa | 2 makuuhuonetta, yksilöllisesti sisustettu, yksilöllisesti kalustettu
Luksusparitalo | 2 makuuhuonetta, yksilöllisesti sisustettu, yksilöllisesti kalustettu

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-6 Dyer's Buildings, London, England, EC1N 2JT
  • Place, Bankenviertel
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, The Strand
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Pyhän Paavalin katedraali
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)
    ‪70 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Luksusparitalo

  • 101 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Luksusparitalo, pohjakerroksessa

  • 118 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Be London - Chancery Lane Apartments

Tämä huoneisto tarjoaa merkityt tupakointialueet. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja espressokone. Asiakkaiden käytössä on lämmitetty lattia sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni.
Be London - Chancery Lane Apartments tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joissa on kuivaava pyykinpesukone ja espressokoneet. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on oleskelualue. Niissä on myös työpöytä ja ruokailupöytä. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). 55-tuumainen älytelevisio, digitaalikanavat ja Netflix. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta.

Be London - Chancery Lane Apartments sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta The Strand. Tässä 4 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa 4 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, kuivaavan pyykinpesukoneen ja ruokailualueen
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen virtuaalisen vastaanoton
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Pyhän Paavalin katedraali ja Thamesjoki
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Espressokeitin
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Siivousvälineitä
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue
  • Lämmitetty lattia
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • 55–tuumainen älytelevisio ja digitaaliset kanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalveluita

Pesulapalvelu

  • Kuivaava pyykinpesukone
  • Pyykinpesuaine

Työtilat

  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Tuuletin

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki
  • Maksu: GBP 60 per majoitustila per viikko
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
  • Lemmikit sallittu tietyissä huoneissa

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Kaiteet portaikoissa
  • Kovapuulattia huoneessa
  • Kovapuulattia yleisissä tiloissa
  • Laattalattia huoneessa
  • Laattalattia yleisissä tiloissa
  • Matto huoneessa
  • Mattoja yleisissä tiloissa
  • Sileä lattia huoneessa
  • Sileä lattia yleisissä tiloissa
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
  • Määrätyt tupakointialueet (sakkorangaistus)

Palvelut ja mukavuudet

  • Pimennysverhot
  • Silitysrauta/-lauta
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Sijainti

  • Businessalueella
  • Lähellä metroasemaa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 2 majoitustilaa
  • 4 kerrosta
  • Käytössä ympäristöystävällisiä siivoustuotteita
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikit: 60 GBP per majoitustila (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
  • Painoraja: 25 kg per lemmikki
  • Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
  • Vain tietyissä huoneissa
  • Voit pyytää lemmikille sopivaa huonetta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 2 korkeintaan 18 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi yhtä rekisteröitynyttä aikuista kohti, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikkimaksu: 60 GBP per majoitustila (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Enintään 2 korkeintaan 18 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi yhtä rekisteröitynyttä aikuista kohti, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lemmikkejä saa tuoda vain tiettyihin huoneisiin. Voit pyytää tällaisen huoneen ottamalla majoituspaikkaan suoraan yhteyttä soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta).
  • Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Be London - Chancery Lane Apartments London
Be London - Chancery Lane Apartments Apartment
Be London - Chancery Lane Apartments Apartment London

Be London - Chancery Lane Apartments – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Philip

Liikematkailija
Hyvää: Siisteys
Huonoa: Huoneen mukavuus
I usually don’t leave reviews, but I have to because two major issues were never properly addressed, and the third one was just not that bad. First, the master bedroom was freezing cold. It took them two days to fix it, even after they had already done so it was still cold. We’re in winter in London, after all. Second, the master en suite shower was leaking. It took about two days to fix, and on the final day, the leak returned. Third, despite being very responsible with check-in and communication, they took two hours over the course of 3 PM deadline to give the convoluted check-in instructions. Overall, the apartment was great, but the guys need to get their act together.
Yöpyi 4 yötä tammikuussa 2026