Koko huoneisto

Huoneisto mukavuutta 2 2-4 hlöä.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto mukavuutta 2 2-4 hlöä. valokuvagalleria

Puinen alppimaja, jossa on kalteva katto, ja sen ympärillä on hyvin hoidettu puutarha, jossa on monenlaisia kasveja ja leikkikeinu.
Nurmikkoalue, jossa on trampoliini, puu ja taustalla näkyvä talo.
Uuni
Internet
Sisätilat

Koko huoneisto

100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ravintola
  • Pyykinpesu
  • Ulkotilat
  • Aamiainen saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Marktschellenberg, Bayern
  • Place, Keltenmuseum
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Bad Dürrnbergin suolakaivos
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Schellenbergerin jääluola
    ‪8 min ajomatka‬
  • Airport, Salzburg (SZG-W.A. Mozart)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneisto mukavuutta 2 2-4 hlöä.

Kaunis rustiikisti kalustettu huoneisto rauhallinen, aurinkoinen sijainti vuoristomaisemat ja parveke. Lasten leikkipaikka ja nurmikko talon edessä.
Lisärakennuksessa ota yhteyttä kauniisti kalustettu huoneisto 2-4 henkilöä.
Se tarjoaa myös olohuone parvekkeella ja TV, 2 makuuhuonetta, erillinen rivi täydellinen keittiö, astianpesukone ja ruokailutila. Kylpyhuone suihkulla / wc ja sauna. Olohuoneen sohva voidaan helposti muuntaa mukava parivuode.
mutta ne voivat tulla päärakennuksessa ja kodikas, runsas aamiainen meidän huonetta.
Huoneistossa sopii hyvin lapsiperheille. Tietenkin osa puutarhaa käyttää sekä kauniit näkymät meidän vuorille.
Tietenkin voit myös varata huonetta vieraanamme hallituksen liitteessä.
Huoneisto mukavuutta 2 2-4 hlöä. sijaitsee lähellä kohdetta Kotkanpesä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja aamiaisen (lisämaksusta). Tässä asuinrakennuksessa on 5 huoneistoa.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille olohuoneen ja suihkun
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Jos nälkä yllättää, tilaa itsellesi jotain syötävää majoituspaikan ravintolassa
  • Mukaan otettava saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Keltenmuseum ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bad Dürrnbergin suolakaivos
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Huoneisto mukavuutta 2 2-4 hlöä. tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös terassin ja pyykinpesutilat.

Tämä huoneisto on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia mukaan otettavan aamiaisen joka päivä klo 8.00–10.00.
Majoituspaikassa on ravintola.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Hieronta
  • Sauna

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: internetyhteys
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Uuni

Ruokailu

  • Päivittäin saatavilla mukaan otettava aamiainen lisämaksusta klo 8.00–10.00
  • Ravintola

Kylpyhuone

  • Kylpyamme
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Puuliesi

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Pöytätennis
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 5 majoitustilaa
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 2.60 EUR per henkilö per yö aikuisilta; 1.30 EUR per yö asiakkailta, jotka ovat iältään 7–16 vuotta vanhoja. Tätä veroa ei peritä alle 6 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Steinlehen Guesthouse Marktschellenberg
Steinlehen Guesthouse
Steinlehen Marktschellenberg
Guesthouse Steinlehen Marktschellenberg
Marktschellenberg Steinlehen Guesthouse
Guesthouse Steinlehen
Steinlehen Marktschellenberg
Steinlehen
2 Comfort For 1 4 Pers
Apartment 2 comfort for 1 4 people.
Ferienwohnung 2 Komfort für 2 4 Pers.
Apartment 2 Comfort for 1-4 pers. Apartment
Apartment 2 Comfort for 1-4 pers. Marktschellenberg
Apartment 2 Comfort for 1-4 pers. Apartment Marktschellenberg
DEU00000060016208391_DEU00000060087611721

Apartment 2 Comfort for 1-4 pers. – arvostelut