Omistamme tämän yksikön Sorrenton tornissa Fontainebleau-hotellissa Miami Beachissä ja vuokraamme sen suoraan. Nauti näkymä Fontainebleau-hotellin uima-altaille, rannalle, valtamerelle, kanavalle, jahteille, näkymä ulottuu Collins Avenuelle ja Miamin keskustaan. Tämä yksikkö on eksklusiivinen kulmastudio, jonka ympärillä on parveke.
Suurempi kuin tavallinen Sorrento Ocean View Junior Suite.
Fontainebleau-hotellin Sorrento-ylellisyystorni rakennettiin vuonna 2008 ja se on kytketty kaikkiin hotellin mukavuuksiin.
Lisäpalveluihin sisältyy: 37 tuuman LG-taulutelevisio, iHome-radio, keittokomero, kompakti jääkaappi, marmorikylpy, poreallas, vuodesohva ja paljon muuta.
Sorrento-tornista pääset Fontainebleau-hotelliin ja sen mukavuuksiin, Liv-yökerhoon, jossa kuuluisuudet tapaavat, Lappis Spa -kylpylään, joka on yksi Amerikan kauneimmista, uusimmalla tekniikalla varustettu kuntosali ja suora merinäköala sekä neljään Miami Beachin parhaasta ravintolasta, HAKKASANista. , MICHAEL MINA 74, SCARPETTA ja STRIPSTEAK, kirjoittanut Michael Mina.
Älä missaa toimintaa uima-altaissa ja konserteissa 16. kerroksen parvekkeelta katsellen Miami Beachin kristallinkirkkaita vesiä.
Allaskonserteissa ovat esiintyneet Lady Gaga, Maroon 5, Katy Perry, Tiesto ja Pitbull.
Yksi valet-pysäköinti sisältyy hintaan, lisäpysäköinti tarjotaan alennuksella. Pysäköinti omistajan sisäänkäynnin kautta Tresorin ja Sorrenton tornien etelästä tulevalta Collins Avenuen kautta.
Rannalla on aurinkotuoleja, sateenvarjoja voi vuokrata. Vuokrataan myös purjelautailijoita, katamaraaneja ja vesiskodeja.
Fontainebleaun uima-allasalueella on valtava uima-allasalue ja lasten vesimaisema-leikkiallas.
Vuokraat suoraan tämän laitteen omistajalta.
JOS TÄTÄ YKSIKKÖÄ EI SAA KÄSITTELEVÄLLE, KATSO MUUT YKSIKKÖIDEN RAKENTAMINEN (SORRENTO TOWER) FONTAINEBLEAU-SAMANKALTAINEN NÄKYMÄ TÄTÄ VRBO: https: // www. VRBO. com / 796138