BC Maison

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan BC Maison valokuvagalleria

Ulkopuoli
Sisätilat
Sisätilat
Ilmainen Wi-Fi
Sisätilat

Arvostelut

2,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivous

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Gonzaga 2, Milano, Lombardy, 20123
  • Place, Piazza del Duomo
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Duomo di Milano
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Galleria Vittorio Emanuele II
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Airport, Milano (MXP-Malpensan kansainvälinen lentokenttä)
    ‪54 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

BC Maison

Tämän aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu tallelokero vastaanotossa ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Tämä aamiaismajoitus tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
BC Maison sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Piazza del Duomo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa ja hissi
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Piazza del Duomo ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Duomo di Milano
BC Maison tarjoaa asiakkaiden käyttöön tallelokeron vastaanotossa ja hissin. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Mukavuudet

  • Tallelokero vastaanottotiskillä

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Hissi

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 9.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

BC Maison B&B Milano
BC Maison Milano
BC Maison Milano
BC Maison Bed & breakfast
BC Maison Bed & breakfast Milano

BC Maison – arvostelut

Arvostelut

2,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

2/10 Hirveä

MAROUANE

Liikematkailija
No instructions were sent for checkin. I was left out in the cold and rain. Expedia didnt provide any support or alternative. I wss left out and that is very bad
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2026