Koko huoneisto

Colonnetta 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Colonnetta 2 valokuvagalleria

Upea portaikko, jossa on koristeelliset metallikaiteet, ja alhaalla näkyy ikkuna.
Ruokailutilassa on puinen pöytä, jonka ääreen on katettu neljälle, ja pöydän ympärillä on tuoleja. Seinää vasten on vaaleanpunainen sohva, ja pöydän yläpuolella on kaksi kehystettyä taulua.
Moderni keittiö, jossa on sisäänrakennettu uuni, pesuallas ja vedenkeitin.
Huoneessa on sänky, punainen sohva, puinen kirjahylly, seinällä oleva kartta ja lattiavalaisin.
Huoneessa on vaaleanpunainen sohva, kirjahylly täynnä kirjoja, punainen lattiavalaisin ja seinälle asennettu televisio.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä63 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Milan, MI
  • Place, Piazza del Duomo
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Via Monte Napoleonen muotialue
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Duomo di Milano
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Airport, Milano (MXP-Malpensan kansainvälinen lentokenttä)
    ‪62 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Colonnetta 2

Tämä huoneisto tarjoaa internetyhteyden. Huoneistossa on pyykinpesukone ja jääkaappi sekä mikroaaltouuni ja televisio. Asiakkaiden käytössä on astianpesukone, hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Huoneisto tarjoaa 4 ilmastoitua huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Piazza del Duomo. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 4 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille television ja jääkaapin.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, olohuone ja televisio
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Piazza del Duomo ja Duomo di Milano

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: internetyhteys

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 4 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 9.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT015146B47BMLGP7J, 015146-CIM-00186
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Colonnetta 2 Milan
Colonnetta 2 Apartment
Colonnetta 2 Apartment Milan

Colonnetta 2 – arvostelut