TÀmÀn savuttoman aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu kahvila, tietokonepiste ja tallelokero vastaanotossa. KÀytössÀsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysÀköinti.
Illuvia Affitto Camere tarjoaa 8 huonetta. Siivous on saatavilla pÀivittÀin.
Illuvia Affitto Camere sijaitsee lÀhellÀ kohdetta San Siron stadion. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissÀ tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysÀköinnin ja kahvilan.
Ilmainen Wi-Fi ja kiinteÀ internetyhteys joissain yleisissÀ tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysÀköinti
Jos nÀlkÀ yllÀttÀÀ, tilaa itsellesi jotain syötÀvÀÀ majoituspaikan kahvilassa
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa, tietokone ja sÀhköauton latauspiste
Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ kohteesta San Siron stadion ja 10 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ kohteesta Fiera Milanon messukeskus
LentokenttÀkuljetukset ja alueelliset kuljetukset saatavilla
Majoituspaikasta löytyy kahvila. Majoituspaikassa on tietokonepiste, ja sekÀ Wi-Fi ettÀ kiinteÀ internetyhteys on saatavilla yleisissÀ tiloissa ilmaiseksi. Illuvia Affitto Camere tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön myös terassin, tallelokeron vastaanotossa ja hissin. Ilmainen omatoiminen pysÀköinti on saatavilla.
TÀmÀ aamiaismajoitus on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissÀ tiloissa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteÀ internetyhteys
PysÀköinti ja liikenneyhteydet
Paikan pÀÀllÀ on sÀhköauton latauspiste
LentokenttÀkuljetukset saatavilla
Alueellinen kuljetus
Paikan pÀÀllÀ ilmainen omatoiminen pysÀköinti
SisÀÀnkirjautuminen alkaa: klo 14.00. SisÀÀnkirjautuminen pÀÀttyy: klo 19.30.
Aikainen sisÀÀnkirjautuminen riippuu saatavuudesta
SisÀÀnkirjautujien alaikĂ€raja â 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:
Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan
Majoituspaikan antamien tietojen kÀÀnnöksissÀ on saatettu kÀyttÀÀ automatisoituja kÀÀnnöstyökaluja
SisÀÀnpÀÀsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
LemmikkejÀ ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
TÀrkeÀÀ tietoa
HyvÀ tietÀÀ
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
TÀmÀ majoituspaikka hyvÀksyy luottokortit.
TÀssÀ majoituspaikassa on kÀytössÀ ympÀristöystÀvÀlliset puhdistusaineet
TÀssÀ majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivÀt saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttÀvÀÀ asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttÀ majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
TÀmÀ majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskÀytÀntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien sÀÀdösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
LisÀmaininnat
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla lÀsnÀ sisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ, ja heidÀn tulee nÀyttÀÀ virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Kansallisten sÀÀdösten vuoksi paikan pÀÀllÀ maksettavat summat eivÀt voi ylittÀÀ 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisÀtietoja asiasta ottamalla yhteyttÀ majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Otathan huomioon, ettÀ tÀmÀ majoituspaikka voi hylÀtÀ varaukset, jos ne on tehty ryhmÀtapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
TÀmÀ majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystÀvÀllinen).
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellÀ
Illuvia Affitto Camere Cornaredo
Illuvia Affitto Camere Bed & breakfast
Illuvia Affitto Camere Bed & breakfast Cornaredo
Arvostelut
Illuvia Affitto Camere â arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvÀ
Kaikki nÀytetyt arvostelut ovat perÀisin oikeilta asiakkailta. Vain meidÀn kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lÀhettÀÀ arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisÀtietojaAvautuu uuteen ikkunaan
10/10
Siisteys
10/10
Henkilökunta ja palvelu
9,0/10
Palvelut/mukavuudet
9,6/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
9,2/10
YmpÀristöystÀvÀllisyys
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 5 arvostelua
10âLoistava
4
Arvosana 8 - HyvÀ. 1 kautta 5 arvostelua
8âHyvĂ€
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
6âOK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
4âHuono
0
Arvosana 2 - HirveÀ. 0 kautta 5 arvostelua
2âHirveĂ€
0
Arvostelut
10/10 Loistava
Emmanuelle
Matkusti perheen kanssa
3.12.2023
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very clean and modern apartment. Easy parking. Great breakfast.
Federico
10/10 Loistava
Diana
Matkusti perheen kanssa
1.10.2023
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
One of the best places to stay!
I highly recommend this place, we came with my husband and my three-year-old son. Everything is spectacular, the divine and super cute room. It is 10 minutes from the train station, which was the best way to get around. Giuseppe took great care of us and helped us with everything we need. I'm sure we'll be back.
Diana
Yöpyi 4 yötÀ syyskuussa 2023
10/10 Loistava
Tarkistettu asiakas
Liikematkailija
11.9.2023
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Nice.
Clean, good location for me near the exhibition centre. Arrived late but someone was still available. Nice person and friendly place.
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2023
8/10 HyvÀ
surya
Matkusti kumppanin kanssa
14.9.2022
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
it is set in a quiet area, a little away from the town, clean and comfortable bed and breakfast place. It is not a hotel with a reception. staff are good and helpful. Malpensa airport is about 40 mins from the location.