Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Hacienda Riquelme Golf Resort 2-bed Apt, Sleeps 4
Huoneisto, jossa on ilmainen pysäköinti
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on vedenkeitin, astianpesukone, ilmainen Wi-Fi ja televisio.
Huoneisto tarjoaa 4 huonetta. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta La Peraleja Golf. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 4 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, television ja jääkaapin
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta La Peraleja Golf ja 15,7 km:n päässä kohteesta El Valle Golfin golfrata
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 yksityinen kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Televisio
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
4 majoitustilaa
Käytännöt
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.