Tervetuloa Cloud 9: lle Beach Colony WestissĂ€, 1500 mÂČ: n huoneistoosi, jossa on valtava (22 'x 8') parveke, josta on suora nĂ€kymĂ€ rannalle ja Meksikonlahdella. Yksikkö nukkuu 6! Master BR w / parisĂ€nky, 2nd BR w / 2 Queens. Queen-vuodesohva olohuoneessa. LCD-televisio on olohuoneessa ja molemmissa makuuhuoneissa. KiinteistövĂ€litys sisĂ€ltÀÀ suurimman uima-altaan (50 metriĂ€, olympiakoko) Navarran rannalla, ja sieltĂ€ on myös suora nĂ€kymĂ€ Persianlahden pisimmĂ€lle laiturille! Hintaan sisĂ€ltyy myös rantapalvelu, jossa on sateenvarjo ja 2 rantatuolia (maalis-lokakuu oleskelua)! Paljon erinomaisia ravintoloita vain lyhyen ajomatkan / kĂ€velymatkan pÀÀssĂ€. Pelaa rantalentopalloa kadulla Juanan luona. Pelaa tennistĂ€ tai suolakurkkua. Kalastus (pyydyksiĂ€ vuokrattavissa) kĂ€velyetĂ€isyydellĂ€. Nauti pyörĂ€ilystĂ€ (vuokrattavissa) polulla State Parkiin tai National Seashore -kadulle. VeneitĂ€, aaltojuoksijaa, kajakkeja ja snorklausvĂ€lineiden vuokraus saatavilla aivan kadulla. Muita paikallisia nĂ€htĂ€vyyksiĂ€ ovat:
- Nauti vain Navarren ranta-sillan yli ja nauti torstaisin puistossa olevasta kesÀkonserttisarjasta, esittelemÀllÀ lavalla erilaisia paikallisia muusikoita, taustana Navarre Sound ja auringonlasku!
- NÀhtÀvyyksiÀ on paljon Pensacolassa (~ 30 mailin pÀÀssÀ), mukaan lukien: Blue Angels -nÀyttelyt merivoimien lentoasemalla, merivoimien lentoasemuseo (yksi valtion kymmenestÀ suosituimmasta turistinÀhtÀvyydestÀ!); kuuluisa Portofino Boardwalk, jossa kÀvijÀt voivat nauttia ostosmahdollisuuksista, ruokailusta, elÀvÀstÀ viihteestÀ, vain kÀvellen rantatietÀ ja paljon muuta; Pensacola Blue Wahoos Minor League-baseball Pensacola Bayfront -stadionilla, josta on yksi parhaista nÀkymistÀ kaikissa urheilulajeissa; uskomattomia ravintoloita, kuten Joe Pattin maailmankuulu meren antimarkkinat; ja paljon, paljon enemmÀn!
- Naval Live Oaks -alue, jossa on vierailukeskus, peitetty piknikipaviljonki ja 9 eripituista luontopolkua (yli 7. 5 mailin polkua) Gulf BreezessÀ (10 mailin pÀÀssÀ). TÀÀllÀ on myös paikallinen elokuvateatteri ja Gulf Breeze -elÀintarha.
- Gulfarium luontaisilla lajeilla ja elÀinnÀyttelyillÀ Fort Walton BeachillÀ (25 mailin pÀÀssÀ)
- Blackwater Riverin osavaltion puisto Holtissa, FL (~ 35 mailin pÀÀssÀ) on suosittu kohde melojille ja melojille. Joki on yksi puhtain hiekkapohjainen joki kansakunta! Nauti uinnista, kalastuksesta, retkeilystÀ ja melonnasta. KÀvele polkuja yli 600 hehtaarin hÀiritsemÀttömien luonnonyhteisöjen lÀpi. Yksi suurimmista ja vanhimmista Atlantin valkosedereistÀ seisoo joen varrella olevien monien puiden joukossa. TÀmÀ puu on tunnustettu Florida Champion -puuksi.
- Nauti vakavista ostosmahdollisuuksista Silver Sands -myymÀlÀssÀ DestinissÀ (25 mailin pÀÀssÀ)!