Koko loma-asunto

Guesthouse Basho

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Guesthouse Basho valokuvagalleria

Kauden mukainen ulkouima-allas
Talo | Näkymä parvekkeelta
Talo | Oleskelualue | Taulutelevisio
Talo | Näkymä vedelle
Talo | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

1 makuuhuone4 henkilöä76 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
758-62 Gesashi, Higashi, Okinawa, 905-1205
  • Place, Yambaru seikkailukenttä
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Nagon kaupungintalo
    ‪34 min ajomatka‬
  • Place, Nagon ananaspuisto
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Guesthouse Basho

Loma-asunto, jossa on keittonurkkaus ja syvä kylpyamme
Kauden mukainen ulkouima-allas ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin. Loma-asunnossa on syvä kylpyamme sekä keittonurkkaus ja pyykinpesukone. Asiakkaiden käytössä on jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi ja taulutelevisio. Siivouspalvelu on saatavilla kerran vierailun aikana.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku ja syvä kylpyamme. Huoneissa on taulutelevisio. Siivous on saatavilla kerran vierailun aikana.

Tässä loma-asunnossa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gesashi-lahden mangrovealue. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan). Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi syvän kylpyammeen ja keittonurkkauksen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja syvä kylpyamme
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gesashi-lahden mangrovealue ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Yambaru seikkailukenttä
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen ulkouima-altaan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Kauden mukainen ulkouima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • Erillinen kylpyamme ja suihku
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Syvä kylpyamme
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (kerran vierailun aikana)

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä huhtikuusta lokakuuhun.
  • Korkeintaan 5 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.
  • Huomaathan, että jotkin majoituspaikat eivät salli tatuoitujen asiakkaiden käyttävän paikan päällä sijaitsevia julkisia kylpytiloja.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Guesthouse Basho Higashi
Guesthouse Basho Private vacation home
Guesthouse Basho Private vacation home Higashi

Arvostelut

Guesthouse Basho – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

8,0/10

Siisteys
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

10/10 Loistava

Miwako

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

海を眺めるテラスとプールが最高です!

静かな住宅街にあり、喧噪から離れた時間を満喫できました。目の前の海を眺めながら、プールで遊んだりテラスで食事を楽しむことができます。屋上のテラスは日よけがないので、日差しが強くてほとんど利用しませんでした。
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2020