TÀmÀ on uusittu Ocean Front Condo, joka on vasta saatavilla vuokra. Emme voi alkaa kuvata kaikkia mukavuuksia, kuten uskomaton panoraama suora Oceanfront nÀkymÀ, hiljainen viehÀttÀvÀ rannikkokaupunki Ormond by the Sea, vain 1 tunnin pÀÀssÀ Orlando ja 5 minuutin pÀÀssÀ Daytona jne! Se ei pÀÀse lÀhemmÀksi Oceania kuin tÀssÀ. Sinusta tuntuu kuin olisit valtamerellÀ risteilyllÀ tÀllÀ suoralla merenrannalla 2 BR / 2 kylpyhuonetta condo. HerÀÀ joitain upeimmista nÀkymistÀ, joita koskaan kokea tÀssÀ ylellisessÀ sviitissÀ.
Olohuoneessa on 55 tuuman HD-taulutelevisio, jossa on DVD-soitin ja stereot CD-soitin. Suuri ylellinen kaareva nahkasohva ja kauniit nÀkymÀt.
Makuuhuoneessa on Queen-sÀÀdettÀvÀ vuode hieronnalla, 32-tuumainen TV sisÀÀnrakennetulla DVD-soittimella, kelloradio iPhone-telakalla ja upeat nÀkymÀt merelle. Isossa kylpyhuoneessa on suihku sadesuihkulla ja erillinen pesuallas. Kaksi ylellinen hÀnen ja hÀnen vaatteensa odottavat sinua suihkutiloissa. Makuuhuoneessa on myös valtava walk in closet kanssa ripustimet mukana toimitetaan silityslauta, rauta-ja vaatteiden höyrystimen.
Toisessa makuuhuoneessa on kaksi erillistÀ vuodetta, jotka voidaan työntÀÀ yhteen, 32 tuuman HD-taulutelevisio PlayStation 4: llÀ, jolla on mahdollisuus pelata DVD-levyjÀ. TÀmÀ makuuhuone on myös suuri walk in closet ja FM kelloradio.
Gourmet-keittiö sisÀltÀÀ kaikki ruostumattomasta terÀksestÀ valmistetut laitteet, kahvinkeitin, tehosekoitin, leivÀnpaahdin, sÀhköliesi, mausteet ja kaikki astiat, kattilat ja pannut. On erillinen ruokailutila, jossa on pöytÀ ja neljÀ tuolia on myös aamiaisbaari, jossa on neljÀ baarituolea.
TÀssÀ ylellisessÀ sviitissÀ on suuri Oceanside-allas. Pesukone ja kuivausrumpu yksikössÀ, ilmainen turvallinen WiFi ja premium kaapeli-palvelun.
Saippua, hiustenkuivaaja, wc-paperi, paperipyyhkeet ja kaikki liinavaatteet, pyyhkeet ja rantapyyhkeet tarjotaan. Tuokaa omat hygieniatuotteet ja voit ostaa ruokaa kÀvelyetÀisyydellÀ ruokakaupasta.
Yksityinen maanalainen pysÀköinti vain 20 askeleen pÀÀssÀ hissiin.
TÀmÀ huoneisto sijaitsee erittÀin kÀtevÀllÀ Ormond by the Sea (Ei Drive Beach!) monia kauppoja ja ravintoloita kÀvely, pyörÀily tai erittÀin lyhyt ajomatka. Publixin ruokakauppa on kadun toisella puolella. PÀivÀretket Orlandoan ovat suosittuja, jos sinulla on lapsia ja olemme 40 minuuttia etelÀÀn historiallisesta St. Augustine.
Huoneisto sijaitsee 4. kerroksessa, tarpeeksi alhainen, jotta delfiinit uivat meressÀ, mutta riittÀvÀn korkeat nÀkemÀÀn upeat panoraamanÀkymÀt merelle silmÀÀn nÀhden.
Minimaalinen vuokra-aika on 25, ei juhlat elÀimiÀ, ei lemmikkejÀ, ei tupakointia.
Nukkuu neljÀ mukavasti ja nukkua kuusi kahdella vauvansÀnkyÀ, jotka voidaan toimittaa.
hinnat voivat olla korkeampia erityistapahtumissa.
Omistajat ovat paikallisia alueelle
TÀmÀn asunnon vuokrauksesta saadut tulot tulevat luottamaan pienelle tytölle, joka loukkaantui pysyvÀsti syntymÀnsÀ aikana. Tuotto auttaa tulevia leikkauksia ja auttaa hÀntÀ muiden lÀÀketieteellisten laskujen kanssa.