Flores Lofts tarjoaa ilmastoitua majoitusta Porto, 200 metrin päässä Torre dos Clerigos ja 300 metrin päässä Rua da Galeria de Paris. Ilmaisen Wi-Fi: n koko rakennuksessa.
Kaikissa huoneistoissa on taulu-tv kaapelikanavilla. Joissakin huoneissa on ruokailutila ja / tai parveke. On keittokomero liesi, jääkaappi ja liesi. Lisäksi jokaisen majoitusta on oma kylpyhuone ilmaisilla kylpytuotteilla ja kylpyamme tai suihku. Lakanat ja pyyhkeet.
Se on 400 metrin päässä Flores Lofts markkinoida Ferreira Borges Ribeira alueella, joka sijaitsee Unescon maailmanperintökohde. Lähin lentokenttä on Porton, 11 km Flores parvea.
União de seuraavat kunnat tekevät Centro on erinomainen valinta matkailijoille kiinnostunut arkkitehtuurista, viiniä ja kaupunki kävelee.
Riippumattoman arvion vieraita tämä on heidän suosikki lähellä Porto.