Koko huoneisto

Kahden huoneen huoneisto (1) 40sqm, 2-4 hlöä, ylimääräinen makuuhuone, keittiö, parveke

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kahden huoneen huoneisto (1) 40sqm, 2-4 hlöä, ylimääräinen makuuhuone, keittiö, parveke valokuvagalleria

Ruokailu
Ulkoalueet
1 makuuhuone, internet, vuodevaatteet
Sisätilat
Ulkopuoli

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone4 henkilöä40 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Reit im Winkl, Bavaria
  • Place, St. Pankratiuksen katolinen seurakunta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Penninger Schnaps Museum
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Reit im Winklin ulkoilma-allas
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Airport, Salzburg (SZG-W.A. Mozart)
    ‪55 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kahden huoneen huoneisto (1) 40sqm, 2-4 hlöä, ylimääräinen makuuhuone, keittiö, parveke

Talo Lux sijaitsee keskeisellä Reit im Winkl ihanteellisella etelärinteellä, rauhallinen ja kaukana paikallisia tapahtumia - voit silti saavuttaa muutamassa minuutissa. Talomme on kaksi kauniisti sisustettuja huoneistoja, joissa Alppien charmia ja upeat vuoristomaisemat. Jokaisessa huoneistossa on olohuone, pieni keittiö, erillinen makuuhuone ja kylpyhuone suihkulla / WC. Sinun etusi vieraana: Olemme kumppani-vuokranantaja / Reit im Winkl -kortin käyttö. Tämä antaa sinulle mahdollisuuden saada ilmaisia lisäpalveluita omien palveluidemme lisäksi, kuten: Ilmainen sisäänkäynti ulko- ja sisäuima-altaalle Kössener Wald-Freibadissa ja Walchsee-alueella. Radfreudigen vieraille tarjoamme ilmaisen polkupyöriä. Sauvakävelyretkiä olemme teleskooppi sauvat myös saatavilla. Odotamme innolla vierailua! Hänen perheensä Lux.
Huoneistossa on olohuone, pieni keittiö, erillinen
Huoneessa on parivuode ja kylpyhuone suihkulla / WC. Sohvalla olohuoneessa voi myös valmistaa 2 enemmän ihmisiä. Huoneisto on täysin varustettu pyykkiä ja astioita. Kaapeli-TV, puhelin, stereo
kompakti järjestelmä, kelloradio, hiustenkuivaaja, mikroaaltouuni, leivänpaahdin, vedenkeitin ja kahvi ovat käytössäsi.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. Pankratiuksen katolinen seurakunta. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja ruokailualueen
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta St. Pankratiuksen katolinen seurakunta ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Penninger Schnaps Museum

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • Stereot
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin

Tekemistä

  • Golf
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 40 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Haus Lux Lux Annemie 1422
DEU00000060000564353_DEU00000060000564590

Zwei-Raum-Ferienwohnung (1) 40qm, 2-4 Personen, Extra-Schlafzimmer, Küche, Balkon – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Matthias S.

Hyvää: Siisteys

Ein sehr schöner Kurzurlaub in den Bergen

Wir waren sehr zufrieden, ein guter Ausgangspunkt für Wanderungen, ein sehr schöner und ruhiger Ort zum ausspannen. Wir kommen gerne wieder. Die Ferienwohnung war für uns genau das richtige mit Abendsonne und Bergblick.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2020