Relais Cola di Rienzo

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Relais Cola di Rienzo valokuvagalleria

Ulkopuoli
Käytävä
Päivittäinen täysi aamiainen (5 EUR per henkilö)
Kahden hengen superior-huone (yksi tai kaksi sänkyä) | Italialaiset Frette-lakanat, ylelliset vuodevaatteet, untuvapeitot
Aulan oleskelutila

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kylpylä
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla
  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Piazza Cola Di Rienzo 69, Rome, RM, 193
  • Place, Via Cola di Rienzo
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Castel Sant'Angelo
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Piazza del Popolo (aukio)
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Airport, Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentoasema)
    ‪32 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen superior-huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • Näkymä kaupungille
  • 22 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Kolmen hengen superior-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 22 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky TAI 3 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen standard-huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • 16 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Relais Cola di Rienzo

Tämän savuttoman aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu täydet kylpyläpalvelut, itsepalvelupysäköinti ja pyykinpesutilat. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu.
Relais Cola di Rienzo tarjoaa 6 huonetta, joissa on minibaari ja ilmainen pullovesi. Näissä yksilöllisesti kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Vuoteissa on italialaiset Frette-lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. 40-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat.

Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Aamiaismajoitus tarjoaa asiakkaiden käyttöön täyden palvelun kylpylän. Palveluihin kuuluu hierontapalvelu. Kylpylä on auki joka päivä.
Relais Cola di Rienzo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Via Cola di Rienzo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja aamiaisen (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Täysi aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikan kylpylä hemmottelee asiakkaitaan hieronnoilla
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Piazza del Popolo (aukio) ja Via del Corso
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
Relais Cola di Rienzo tarjoaa asiakkaidensa käyttöön täydet kylpyläpalvelut. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta. Relais Cola di Rienzo tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kielitaitoisen henkilökunnan, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja pyykinpesutilat. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Tämä 4 tähden aamiaismajoitus on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia täyden aamiaisen joka päivä klo 8.00–10.30.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella; alennuksia saatavilla
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset pyynnöstä lisämaksusta
  • Paikan päällä pysäköinti (EUR 25 per per päivä)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla täysi aamiainen lisämaksusta klo 8.00–10.30; 5 EUR per aikuinen ja 5 EUR per lapsi

Tekemistä

  • Täyden palvelun kylpylä

Perheystävällinen

  • Jääkaappi huoneessa
  • Pyykinpesutilat
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Pyykinpesutilat

Palvelut asiakkaille

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Täyden palvelun kylpylä

  • Hierontaa
  • Kylpylä avoinna joka päivä

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Ei hissiä
  • Esteettömät lentokenttäkuljetukset
  • Kovapuulattia huoneessa

Muuta

  • 4 kerrosta
  • Rakennettu vuonna 1900
  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Italialaiset Frette-lakanat
  • Pimennysverhot
  • Tyynyvalikoima
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • 40–tuumainen taulutelevisio ja digitaaliset kanavat

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Jääkaappi
  • Minibaari

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Lämmitys
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Työpöytä
  • Yksilölliset kalusteet
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 20.00–4.00
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 72 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, avaimen haku

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 3 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 6.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 10 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu täydestä aamiaisesta: noin 5 EUR aikuisille ja 5 EUR lapsille
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 65 EUR per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 8 henkilöä)
  • Omatoiminen pysäköinti: 25 EUR per päivä
  • Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00–4.00
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Relais Cola di Rienzo tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon 72 tuntia ennen saapumista antaaksesi saapumistietosi. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Korkeintaan 3 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Relais Cola di Rienzo B&B Rome
Relais Cola di Rienzo B&B
Relais Cola di Rienzo Rome
Relais Cola di Rienzo
Relais Cola di Rienzo Rome
Relais Cola di Rienzo Bed & breakfast
Relais Cola di Rienzo Bed & breakfast Rome

Relais Cola di Rienzo – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 21 kautta 22 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 22 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 22 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 22 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 22 arvostelua

10/10

Siisteys

10/10

Henkilökunta ja palvelu

10/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2020

10/10 Loistava

Alex

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Cracking little B&B, top location and owner

Booked this hotel originally because of the price and guest rating and we were not let down!! Hotel is in a fantastic location. Walking distance to all the main sights and right down the road from the Vatican. Lots of fantastic restaurants and bars literally outside the front door. Aldo the owner was a fantastic host and incredibly accommodating. Would highly recommend this B&B to anyone. Good breakfast, clean rooms with ensuite, excellent location, fantastic owner.

10/10 Loistava

Diana, arnhem

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Fantastische B&B in mooie wijk!

Aldo (de eigenaar) is een jonge, enthousiaste en zeer behulpzame jongen. Geen moeite is hem te veel. Hij legt alles goed uit, kent de stad en alle leuke hotpots goed. Iedere ochtend staat er een heerlijk ontbijt klaar met door zijn moeder zelfgebakken koekjes. Echt een toplocatie op een mooie plek in deze indrukwekkende stad. Wij komen hier zeker nog eens terug. Aldo, arrivederci! Hans en Diana

10/10 Loistava

Krys, Toulouse France

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Gest house d exception

L hôtel est très bien situé près du Vatican dans un immeuble de charme. L accueil est très chaleureux. La chambre est luxueuse et spacieuse. Le petit déjeuner est très complet. Un sans faute!

10/10 Loistava

Marius, Berlin

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Schöner Aufenthalt in Rom

Das Zimmer ist modern eingerichtet und sauber. Das Hotel liegt günstig an einer Verkaufsstraße und man kann Rom von hier zu Fuß erkunden. Die Hotelbesitzer sind super freundlich und hilfsbereit. Das Frühstück war für italienische Verhältnisse umfangreich. Wir vergeben 5 von 5 Sternen. Immer wieder gerne!

10/10 Loistava

MORGANE, Paris

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

B&B cosy - accueil irréprochable - très bien placé

Bed & Breakfast idéalement placé dans Rome. Tout se fait à pieds : le Vatican et la place Saint Pierre (10-15 min), la villa Borghese (10-15 min) et le début quartier antique (15-20 min). Même le bus en provenance de l'aéroport s'arrête à 5 minutes à pieds de l'hôtel ! Bed & Breakfast très chaleureux avec un accueil irréprochable ! L'hôte vous partage les bons plans de la ville à votre arrivée, les liens pour réserver vos visites à l'avance ... et le matin, il vous prépare un bon petit déjeuner entre ses oeufs au plat, brouillés, à la coque, ses salades de fruits et jus pressés ainsi que les nombreux gâteaux cuisinés par "sa mama" ! Du vrai home made :) Les chambres sont très confortables avec une déco très sympa. Juste ce qu'il faut pour passer un bon séjour. Nous avions une chambre qui donnait sur cour, donc aucun bruit la nuit même avec la fenêtre ouverte ! A voir pour les chambres donnant sur la place et l'avenue (elles paraissaient en revanche plus spacieuses et lumineuses) Un B&B que je recommande les yeux fermés pour un week-end en amoureux !

10/10 Loistava

Clare, Edinburgh

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Excellent B and B

I stayed for five nights and was made to feel very welcome, it is a small B and B with large, airy, clean rooms and a good breakfast is served every morning

10/10 Loistava

MIA, USA

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Amazing place

Owned and operated by a great Italian family, very friendly and so so very helpful Aldo the son makes maxing coffee, knows the city very well and had great recs for tours and restaurants Lori the mother bakes like the Angels Beautiful place, does not look like much from the outside but it is comfortable, clean, cozy, family friendly, very close to Vatican (walking distance), 3 blocks from metro. We would love to visit again and we highly recommend this B&B Oh, almost forgot....hot a la cart breakfast.....delicious!!!!

8/10 Hyvä

Federico

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Viaggio di lavoro

La gentilezza di Aldo (il gestore) è eccezionale!

10/10 Loistava

Se Yoon, korea

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

one of the best places to stay.

If u r looking for a stay in Rome, I strongly recommend this place. one of the best places. Location is awesome. not far from city central, at the same time really close to vatican area. this is not a hotel. this is better than hotel. it has no specific reception. But Aldo, the manager, more like a family, is always there for u to help u, 24 hours. Breakfast is free, which Aldo makes by himself. but, everthing in fridge; (juice. milk, wine, yogurt) and cookies, snacks and cereals r all free for 24 hours, which was awesome. since it s not a reception system, u should tell Aldo when u will arrive at Rome before u go, by email. He will email u first, after u make a reservation. u may be confused at the first time, because it s not hotel, but after u meet him, everything is fine. nothing to worry. and he will tell u and recommend u many places, routes, and restaurants u should try in Rome.

10/10 Loistava

melody, St Catharines, Ontario

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Loved It!!!!

We loved everything about this B&B! Aldo, the owner, was so accommodating and very helpful with great advice in regards to getting around the city. His recommendations for dining were wonderful! During our recent stay in Rome it was so very hot, and so we were very thankful for the air conditioning!! Breakfast was lovely and we would definitely return to this little gem! Thanks so much, Aldo!

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Sehr gutes B&B in Top Lage. Die Besitzer sind sehr gastfreundlich und sorgen mit vielen liebevollen Details für eine Wohlfühlatmosphäre. Ein grosses, cool eingerichtetes Zimmer rundet den tollen Eindruck ab.

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
The hotel boss is very nice and he will tell your nearby interesting place.

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Very good experience

The room was comfortable and clean. The people were very helpful. I would recommend anyone to stay.

10/10 Loistava

Pablo T, Escobar, Buenos Aires

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Hotel 11 puntos!!! Todo excelente!

Aldo y su familia, tienen la mejor atencion!! Muy bien ubicado cerca del Vaticano. Super recomendable.

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
The b&b is everything you need when staying in rome, aldo will answer any questions that you could have and will go out of his way to help you. It is a little further out from the old part of town however it is all an easy walk away or there are metro stations nearby to use

10/10 Loistava

Gary, Calgary, AB

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Eternal Rome

This B&B is great. It's 10 minutes from the Vatican and 4 blocks from a metro stop. A longer walk to the Trevi Fountain and the Spanish steps. Our host Aldo was great and his Mom was there in the morning to make scrambled eggs or omelets for breakfast. The room was very spacious and clean. I would highly recommend it.

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

comme à la maion

tres belle chambre style baroque, tres bonne literie. un quartier agreable juste a coté du vatican et à 5mn du métro. et pour finir,une famille adorable et de tres bons gateaux maison au petit dejeuner. on se sent comme a la maison

10/10 Loistava

Fabrice, Amboise

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Une super adresse pour découvrir Rome

Bel hôtel, moderne avec des chambres spacieuses, propres et décorées avec goût. Un accueil et des renseignements très précieux pour la découverte de Rome avec toutes les astuces à connaître. Hôtel à taille humaine, tenu par différents membres d'une même famille. Merci à la "mama" pour les biscuits maisons: délicieux et toutes les autres attentions de ses enfants. Hôtel très bien situé, permettant de découvrir Rome à pied. Wi-fi gratuit. Juste un petit bémol sur l'isolation des chambres (réveil le matin par les bruits de la rue et la préparation du petit-déjeuner).

10/10 Loistava

damian, buenos aires

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

genial

Todo tal cual como lo habia contratado , muy buena atencion.