Koko huoneisto
Rifugio incantato sul fiume Tevere
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Rifugio incantato sul fiume Tevere valokuvagalleria





Arvostelut
9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone4 henkilöä16 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Largo Francesco Anzani 19, Rome, RM, 00153
- Place, Tiber-joki2 min kävelymatka
- Place, Sala Bingo7 min kävelymatka
- Place, Porta Portesen tori7 min kävelymatka
- Airport, Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentoasema)25 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Numa Rome Verso
Numa Rome Verso
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.6 kautta 5, Upea, 76 arvostelua
Hinta on 200 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Tietoja majoituspaikasta
Rifugio incantato sul fiume Tevere
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on pyykinpesukone ja vedenkeitin sekä ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneissa on taulutelevisio. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Porta Portesen tori. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, taulutelevisio ja vedenkeitin
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
- Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Circus Maximusin areena ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Campo de' Fiori
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.








