Koko huoneisto

GuestHost - San Lorenzo Welcoming Apartment

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan GuestHost - San Lorenzo Welcoming Apartment valokuvagalleria

Mukulakivikatu, jonka varrella on parkkeerattuja autoja ja moottoripyöriä, kaarevaikkunaisia rakennuksia ja tiiliverhoiltu julkisivu sekä kirkas taivas.
Makuuhuoneessa on sänky, pieni pöytä, tuoli, patteri ja parveke, jossa on keltaisia tuoleja ja pöytä.
Makuuhuoneessa on sänky, pieni pöytä, tuoli ja näkymä ulkona olevalle parvekkeelle.
Moderni keittiö, jossa on harmaat kaapit, laatoitettu seinäosa työtason yläpuolella ja puinen katto.
Kompakti keittiö, jossa on harmaat kaapit, sisäänrakennettu uuni ja mikroaaltouuni.

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä40 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Roma
  • Place, Via Marsala
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Rooman Sapienza-yliopisto
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Nazionale-katu
    ‪20 min kävelymatka‬
  • Airport, Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentoasema)
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

GuestHost - San Lorenzo Welcoming Apartment

Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, parveke ja hiustenkuivaaja.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Via Marsala. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja parvekkeen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Villa Borghesen puisto ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Colosseum

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 40 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT058091C2FPQCAZOZ
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

cleanbnb_10772

GuestHost - San Lorenzo Welcoming Apartment – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
We stayed in this apartment during our weekend trip to Rome. Both the bed linen and the kitchen were spotlessly clean, and the Wi-Fi worked perfectly. The location was good, with lots of public transport available nearby, and Termini station was not that far away and could be reached on foot. Check-in was easy and convenient, with no need for keys.However, it would have been better if the balcony had been properly cleaned. There was a pigeon's nest on the balcony and droppings were left all over it. There is a damp problem in the bathroom, but this isn't a major issue as long as the window is left open to let in fresh air. However, the shower curtain and toilet brush really need to be cleaned or replaced. Some of the shower floor tiles have been dislodged, so a shower mat has been placed over them. This isn't a major issue either, but the mat doesn't feel very hygienic. Thank you for making it possible to stay there!
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026