The Bath & Bed Sakuho

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan The Bath & Bed Sakuho valokuvagalleria

Yksityiskohta ulkoa
Ruokailu
Kylpyhuone, jossa on suuri peili, pesuallas ja pyyheteline.
Yksityiskohta ulkoa
Huoneessa on puupalkkinen katto, kaksi sänkyä valkoisilla ja sinisillä vuodevaatteilla, ruskea seinävaate ja puinen sängynpääty.

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
592 Ohinata, Sakuhomachi, Sakuho, Nagano Prefecture, 384-0502
  • Place, Myogi-Arafune-Sakukogenin puolikansallispuisto
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Kurosawa-sakepanimo
    ‪13 min ajomatka‬
  • Place, Komaba-puisto
    ‪27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

The Bath & Bed Sakuho

  • Sijaitsee 41,8 km:n päässä kohteesta Karuizawa Prince -ostosalue ja 42,4 km:n päässä kohteesta Karuizawa Prince Hotel Ski Resort

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

The Bath & Bed Sakuho – arvostelut