Koko huoneisto

1 minute walk from the station 1 minute at the su / Sapporo Hokkaidō

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 1 minute walk from the station 1 minute at the su / Sapporo Hokkaidō valokuvagalleria

Pieni pyöreä pöytä, jossa on kaksi tuolia, lamppu ja ruukkukasvi.
Kodikas makuuhuone, jossa on sänky, työpöytä kahdella tuolilla, pieni pöytä kahdella kupilla ja taustalla pieni keittokomero.
Makuuhuoneessa on kaksi sänkyä, työpöytä ja tuoli. Seinällä on kehystettyjä valokuvia ja työpöydällä kasvi.
Pyöreä pöytä, jonka päällä on pöytälamppu, kirja ja pieni kasvi.
Keittiössä on ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuallas, mikroaaltouuni ja liesi.

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä24 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sapporo, Hokkaidō
  • Place, Tanukikojin ostoskatu
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Nakajiman puisto
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Odorin puisto
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Sapporo (CTS-New Chitose)
    ‪68 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

1 minute walk from the station 1 minute at the su / Sapporo Hokkaidō

Our hotel is located in heart of Susukino a 1minute walk from Higashi Honganjimae Station Streetcar It is very convenient Although the building is facing quiet street no hassle to sleep at night / It is a room of about 1DK 24m2 Separate bath and toilet The TV is a large 40inch and in addition to BS and TV broadcasting it also has Google Chromecast so you can enjoy Youtube etc on a large screen The rooms are designed for a comfortable stay alone The kitchen is large and recommended for those who like selfcatering A 24hour supermarket a 1minute walk to Dinner Bell a 2minute walk to My Basket and a convenient area with many convenience stores and ramen shops

If you would like a receipt that is compatible with the invoice system, please contact the property directly.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tanukikojin ostoskatu. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja vuodesohva
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Tanukikojin ostoskatu ja Odorin puisto
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 24 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

115424
Vrbo Property

1 minute walk from the station 1 minute at the su / Sapporo Hokkaidō – arvostelut