Olemme Vilano Beachin paras vuokra-auto. Sinun ei tarvitse etsiÀ kauemmas, vieraamme arvostavat meitÀ numeroon 1. Paras, mitÀ Vilano BeachillÀ on tarjolla kotimajoituksissa. Sinusta tulee vaikuttunut ... Tarjoamme aktiivista sotilasalennusta. Kaunis kotimme sijaitsee Vilano Beachin sydÀmessÀ - yksityisellÀ rannalla on pÀÀsy suoraan (A1A on noin 150 metrin pÀÀssÀ etuovesta). Boating Club Rd: n "toisessa pÀÀssÀ" oleva rannikkovesien sisÀinen julkinen veneluiska. St. Augustinin rannat ulottuvat kaupungin pohjoispuolella sijaitsevalta Vilanon rannalta etelÀiseen Crescent-rantaan. Rannikon sisÀinen vesivÀylÀ jakaa luonnollisesti mantereen estesaareilta mailin pÀÀssÀ upeasta rannikosta. Vilano Beach on paikallisten "parhaiten varjeltu salaisuus", joka tarjoaa laajan valikoiman rantaravintoloita, useita kÀvelyetÀisyydellÀ tilavasta kodistamme. Talon vÀlittömÀssÀ lÀheisyydessÀ ovat myös Vilanon rannan kalastuslaituri, purjelautailua ja Sea Doo -vuokrausta sekÀ kaupungin useita puistoja. Voit vuokrata syvÀnmeren kalastusveneen tai purjeveneen tÀltÀ alueelta. Ajoneuvot ovat sallittuja rannalla tietyillÀ alueilla. Veneilijöidemme lÀhellÀ on myös useita julkisia veneramppeja. Ainutlaatuinen kotimme syvÀllÀ ajotiellÀmme on tÀydellinen paikka niille, jotka saattavat vetÀÀ veneensÀ pois kaupungista. Addison's & Kennerin tarjoama Sunshine House on vain 1. 5 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ rannalta (lÀÀnin yllÀpitÀmÀllÀ yksityisellÀ rannalla) ja 8 minuutin pÀÀssÀ historiallisesta St Augustine -kaupungin keskustasta ja kaikista Vilano Beachin parhaiten varjeltuista salaisuuksista . Ota yhteyttÀ saadaksesi lisÀtietoja vuokrauksesta tai katso meitÀ VRBO: lla
Olemme 10 minuutin pÀÀssÀ historiallisesta Ole Town St Augustine -tapahtumasta, joka on maan vanhin kaupunki. St. Augustine juhli 450. syntymÀpÀivÀÀnsÀ vuonna 2015! KÀy Ripleyn Usko tai ÀlÀ, historiallisissa museoissa, Flagler-yliopistossa, kuuluisassa Castillo DeSan Marcon linnoituksessa, St. George Street ja kaikki sen kaupat ja ulkoilmaravintolat. Alligaattoritila, nuoruuden suihkulÀhde, Potters-vahamuseo, aaveretket, romanttiset hevosvetoretket ja San Sebastianin viinitila, jossa on iltaisin musiikkia ja paljon viininmaistelua. St. Augustine Beach Pier ja Farmers Market / Craft Show joka keskiviikkoaamu ja St. Augustine amfiteatterissa isÀnnöidÀÀn maailmankuulujen musiikkiteosten huippulahjoja. Suurimmat ruokaketjut (Publix) ja monet muut paikalliset mukavuudet, todennÀköisesti kaikki mitÀ tarvitset, ovat vain minuutin pÀÀssÀ.
Paikalliset julkiset golfkentÀt ovat vain muutaman minuutin pÀÀssÀ ja maailmankuulu World Golf Village on vain 20 minuutin pÀÀssÀ pohjoiseen. Orlando / Disney-nÀhtÀvyydet ovat 1. 5 tuntia etelÀÀn, kuuluisa Daytona Beach on 30 minuuttia etelÀÀn, ja siinÀ on 3 suurta vuotuista tapahtumaa, Biketoberfest, BikeWeek ja mega Daytona 500 -kilpailut (n. 30 minuutin pÀÀssÀ).
Olemme tÀysin uusittu sisÀlle ja ulos, kotimme on kÀytettÀvissÀ vÀlittömÀÀn vuokraan. Se on tÀysin varustettu nopea internetyhteys, 3 televisiota ja tyylikkÀÀsti sisustettu. Mukana 4 makuuhuonetta / 2 ovat yksityisiÀ master-sviittejÀ. Alakerran makuuhuoneessa on katettu kuisti. YlÀkerran pÀÀlliköllÀ on yli kokoinen parveke. Uusi pesukone / kuivausrumpu pesutuollamme, 3. 5 kylpyÀ, kiiltÀvÀt puulattiat alakerrassa, tÀydellinen keittiö, oma takapiha ja erillinen 2 auton autotalli. TÀssÀ kodissa on 8 vuodepaikkaa, mutta se voi nukkua jopa 10 henkilölle helposti kÀytettÀvissÀ olevan Aero-sÀngyn ja suuren lastensÀngyn avulla ..
Haluamme mielellÀmme isÀnnöidÀ sinua. Asumme noin 40 minuutin pÀÀssÀ ja vÀlitÀmme parhaan lomakokemuksen tarjoamisesta sinulle ja perheellesi. Olemme perhekeskeinen loma-asunto, joka tarjoaa upean kodin nauttia vain muutaman askeleen pÀÀssÀ rannalta. TÀmÀ ei ole "juhlitalo", KOSKAA naapureidemme hiljaista tuntia.