Koko huoneisto

Talo Kuhsteig 15a - Huoneisto 3 Boye (ID 357)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Talo Kuhsteig 15a - Huoneisto 3 Boye (ID 357) valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Televisio
Ruokailu
Ulkopuoli
2 makuuhuonetta, vauvan matkasänky, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä64 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sankt Peter-Ording, Schleswig-Holstein
  • Place, St. Peter Böhlin majakka
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Sankt Peter-Ordingin uimaranta
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Westküstenpark & Robbariumin eläin- ja luonnonsuojelupuisto
    ‪18 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Talo Kuhsteig 15a - Huoneisto 3 Boye (ID 357)

Mukava. Hiljainen. Parveke. Mukavasti kalustettu 3 makuuhuoneen huoneisto Boye noin 65 neliömetrillä 2 tasossa (lattia, DG) jopa 4 hengelle (Hyvinvointimahdollisuus: enintään 3 aikuista). Rauhallisella paikalla alueella Böhl, St. Peter-Ording. Boye-huoneistossa on rentouttavia hetkiä kotona, ja sillä on oma etelään päin oleva parveke. Koirat ovat tervetulleita. Boye-talo tarjoaa olohuoneen, jossa on 2 sohvaa (3 tai 2 henkilölle), tuoli, TV (kaapeli), BluRay-soitin ja ruokapöytä 3 hengelle. Suora pääsy kalustettuun parvekkeelle kaakkoon näkymä kauniiseen ruusutarhaan. Avoin keittiö, jossa jääkaappipakastin, uuni-mikroaaltouuni, leivonta-toiminto, pesukone-kuivausrumpu ja De Longhi-Nespresso -kapselikahvinkeitin. ensimmäinen Makuuhuoneessa parivuode (2x 80x200cm), vaatekaappi, lipasto ja 2 tuolia. toinen Makuuhuoneessa ranskalainen. Parivuode (120x200cm), vaatekaappi, lepotuoli, TV ja stereokompakti järjestelmä CD-soittimella. Kylpyhuone (suihkuhuone), suihku, wc, päivänvalo ja hiustenkuivaaja. Eteinen kaapilla ja peilillä sisäänkäynnin alueella. Saatavilla ilmainen matkasänky ja syöttötuoli. Boyelle kuuluu autopaikka, jossa on lukittava Fahrradabstellschuppen talossa. Ilmainen Wi-Fi. Vuodevaatteet toimitetaan. Pyyhkeet voi varata. Tupakointi ei ole sallittua.

Saapuminen on mahdollista klo 15.00-18.00 ja lähtö klo 07.00-10.00.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. Peter Böhlin majakka. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa parvekkeen ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, parvekkeen ja television
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta St. Peter Böhlin majakka ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sankt Peter-Ordingin uimaranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 64 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: nur Hunde

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Palvelumaksu: 15 EUR per yöpyminen
  • Pyyhemaksu: 10 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

House Kuhsteig 15a Apartment 3 Boye
House Kuhsteig 15a Apartment 3 Boye (ID 357)
House Kuhsteig 15a - Apartment 3 Boye (ID 357) Apartment
House Kuhsteig 15a - Apartment 3 Boye (ID 357) St. Peter-Ording
89886_158155

Apartment 3 Boye (ID 357) – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 7 arvostelua

7,2/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Sonja B.

Hyvää: Siisteys
Alles Notwendige für die ersten Tage war vorhanden: Spülbürste, Spülmittel, Spüllappen, 2 Geschirrtücher, Duschvorleger Klopapier, Küchenrolle. Auch 2 Geschirrtabs für die nicht vorhandene Spülmaschine.. ;-)
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Melanie W.

Hyvää: Siisteys

Tolle Region

Wir haben uns in allen Belangen super wohlgefühlt, SPO in 13 Tagen super erkundet. Absolut tolles Reiseziel
Yöpyi 13 yötä heinäkuussa 2024

10/10 Loistava

Björn B.

Schöne, ruhige Wohnung in der Nähe vom Leuchtturm

Die Ausstattung der Ferienwohnung war super. Nur die fehlende Spülmaschine und einige Haare von Tieren haben uns etwas gestört.
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2023

2/10 Hirveä

Jürgen S.

Huonoa: Siisteys

Nie wieder.

Nie wieder werden wir bei bei diesem Unternehmen eine Ferienwohnung Ferienhaus buchen. Bei Übernahme verwildert Balkon Pflanzen wuchsen aus den Fugen, der Aschenbecher gefüllt mit Wasser und Zigaretten auf dem Balkontisch. Veraltete und abgenutzte Campingstühle als Wohnungseinrichtung im Schlafzimmer. Fernbedienung des Fernseher von einem Hund zerbissen und in einem ekelhaft verschmutzten Zustand. Küche verschmutzt und Frontflächen stark verschmiert. Teile des Geschirrs voller eingetrockneter Speisereste. Dusche kann man nicht beschreiben Silikon schwarz verfärbt, vermutlich Schimmel. Usw., usw. Eine Nachbesserung wurde uns angeboten, doch der Zeitaufwand hätte unserer Ansicht nach mehr als ein Tag gedauert. Damit man mir nicht falsche Behauptungen vorwerfen kann habe ich von allen Mängeln zu meiner Absicherung Bilder gemacht.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2020

8/10 Hyvä

Jörg D.

Hyvää: Siisteys

Schöne Fewo in toller Lage, zu Fuß in 5 Minuten am Leuchturm, zum Sonnenuntergang schauen.

Kücheninventar sollte teilweise erneuert werden und der Balkon incl. Möbel und Auflagen bedürfen der Pflege. Ansonsten alles sehr schön.

10/10 Loistava

Miriam S.

Hyvää: Siisteys

Natur Meer Salzwiesen

Alles super
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2020

8/10 Hyvä

andrea b.

Hyvää: Siisteys

Wohlfühlferien

wir haben uns sehr wohl gefühlt und fanden es prima das wir unseren kleinen Hund mitbringen durften