Päämakuuhuoneessa ja olohuoneessa on merinäköala oleva parveke, jolta on näkymät suoraan Meksikonlahdelle. Siellä on 3 makuuhuonetta ja 2 täyttä kylpyammetta, täydellinen keittiö ja iso olohuone. Tilavassa (1440 neliöjalkaa) täysin ilmastoidussa yksikössämme mahtuu 8 ihmistä mukavasti. Yksikkö sisältää täysikokoisen pesukoneen ja kuivaajan, ilmaiseksi. Talon edessä on suuri parkkipaikka, ilmainen pysäköintialue vuokralaisille. (Jos tarvitset 2 pysäköintipaikkaa, tutustu muuhun omaisuuteeni # 372943).
Yksityisellä rannalla, jossa on lämmitetty uima-allas, yksityiset piknik- ja grillausalueet luovat täydellisen paratiisin.
Rakennuksessa on sekä hissejä että portaita. Kävelymatkan päässä on ravintoloita, tavernoja, ostosmahdollisuuksia ja nähtävyyksiä. Huvipuistoista, Persianlahdesta, Lowry Parkin eläintarhasta, kulttuurikeskuksista, urheilutapahtumista, museoista, kasinoista, akvaarioista, teattereista, villieläinten suojelualueista jne. ... 14 mailin hiekkarannoilla ei ikinä kyllästy, ellei valinnaisesti!