Koko loma-asunto

Mökki Starfish - Huoneisto 02 Tamino

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Mökki Starfish - Huoneisto 02 Tamino valokuvagalleria

Televisio, takka
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Televisio, takka
Ulkopuoli
4 makuuhuonetta, vauvan matkasänky, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sylt-Ost, Schleswig-Holstein
  • Place, Tierpark Tinnum (eläintarha)
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Place, Pyhän Severinin kirkko
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Sylter Heimatmuseumin kotiseutumuseo
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Sylt (GWT)
    ‪4 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Mökki Starfish - Huoneisto 02 Tamino

Lomamökki Seestern - House Tamino, ei jätä mitään toivomisen varaa. Tämä korkealaatuinen loma-asunto mahtuu jopa 6 henkilöä. Kiinteistö, joka on varustettu Riviera Maison huonekaluilla, valmistui keväällä 2015. Odotat yksinoikeuden muotoilua, jossa on kirkkaat lankakerit, taulutelevisiot kaikissa makuuhuoneissa, 3 kaunista luonnonkivestä valmistettua kylpyhuonetta - lisäksi sauna ja poreallas yhdessä kylpyhuoneessa. Älä unohda liesi, joka takaa viihtyisät illat olohuoneessa. Talon pohjakerroksessa on kauniisti kalustettu olo / ruokailuhuone viereisillä, täysin valkoisilla, täysin varustetuilla keittiöillä. Olohuoneessa on iso sohva ja kaksi nojatuolia - kohokohta tässä on tietysti takka ja ikkuna, hyvä oloilma taattu. Yläkerrassa on viisto katto, suurempi ja hyvin pieni makuuhuone. Sängyt ovat kooltaan 140x200cm ja 180x200cm. Hiekkapohjainen kylpyhuone ensimmäisessä. OG: lla on kaksi kaksinkertaista pesuallasta, suihkukaappi ja wc. 2. Yläkerrassa on avoin makuutila, jossa on 2 kerrossänkyä (kukin 90x200cm) ja kellarissa on kylpyhuone, jossa on suihkukaapin lisäksi poreallas ja 2 hengen sauna. Tamino sijaitsee kasvin etuosan edessä toisella oikealla.

Saapuminen on mahdollista klo 15.00-18.00 ja lähtöä klo 07.00-10.00.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Tierpark Tinnum (eläintarha). Majoituspaikassa on saatavilla poreallas ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 3 kylpyhuonetta.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 3 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla sauna
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Pyhän Severinin kirkko ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tierpark Tinnum (eläintarha)
Lomakoti tarjoaa asiakkaidensa käyttöön porealtaan ja saunan. Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja pyykinpesutilat.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Sauna

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: nur Hunde

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Laitemaksu: 15 EUR per yöpyminen
  • Syöttötuoli: 5 EUR per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Starfish 02 Tamino Sylt Ost
Seestern02 Ferienhaus Seestern
Cottage Starfish - Apartment 02 Tamino Sylt-Ost
Cottage Starfish - Apartment 02 Tamino Private vacation home
84448_146261

Holiday Home Seestern - House Seestern – arvostelut

Arvostelut

9,2

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

7,6/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Christina W.

Hyvää: Siisteys

Toller Aufenthalt!

Alles perfekt. Gern wieder!
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2025

6/10 OK

Bettina K.

Huonoa: Siisteys

Überall Hundehaare

Bei Bezug des Hauses stellten wir fest, dass eigentlich fast gar nichts geputzt war. Überall waren Hundehaare, überall noch Schmutz und dreckig . Nach einem Anruf bei der Vermietung wurde notdürftig saubergemacht. Das Haus an sich liegt in einer Wohnsiedlung. Der Bäcker ist zu Fuß zu erreichen. Aldi Lidl und co 5 min mit dem Auto.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2022

8/10 Hyvä

Claudia N.

Zweimal eine Bewertung für ein Objekt abgeben?

Der Gesamteindruck ist erstmal gut. Doch gebe ich nun zum zweiten mal eine Bewertung für das gleiche Objekt ab. Warum?? Dann ging die Sauna leider nicht. Dafür gab es niedliche kleine Silberfische in jedem Zimmer. Das hatte ich auch der Argentur schon erzählt,doch hat sich bis jetzt keiner dazu gemeldet. Aber eine zweite Bewertung soll ich abgebe. Kann es sein das die erste nicht gut war und gelöscht wurde? Dann wird diese hier auch nicht erscheinen. Ansonsten waren wir mega zufrieden. Macht was draus
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2020

10/10 Loistava

Christian S.

Hyvää: Siisteys

Rundum perfekt

Wir kommen gerne wieder
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2020

10/10 Loistava

Robert B.

Hyvää: Siisteys

Sehr sauber, spitze ausgestattet, Sauna und Whirlpool vorhanden.

Sehr sauber, spitze ausgestattet, Sauna und Whirlpool vorhanden.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Nicola T.

Top.

Die Unterkunft war prima. Es stimmte alles. Sehr empfehlenswert.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2019

10/10 Loistava

marita-anne k.

Ein schönes sauberes Haus , mit allem ausgestattet, was man braucht!

Gute Ausstattung, nur der Schutzhandschuh zur Bedienung des heißen Kamins fehlte! Bäcker in der Nähe!
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2018